ELS Riverdale (College of Mount Saint Vincent)

ELS Riverdale (College of Mount Saint Vincent)
Розташування
м. Нью-Йорк, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
,
Детальна консультація

Центр ELS у Рівердейлі розташований у красивому, романтичному студентському містечку College of Mount Saint Vincent (CMSV) у престижному районі Рівердейл у Нью-Йорк-Сіті. CMSV стоїть на березі річки Гудзон. Він розташований у безпечному житловому районі, звідки можна швидко, просто і недорого дістатися до Мангеттена експрес-автобусом, поїздом або на метро.

Переваги ELS:

 • Школа ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
 • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54 центрів по всій території США;
 • Партнерство з 600 університетами США;
 • Прекрасні умови проживання в студентських резиденціях і сім’ях;
 • Учні ELS під час навчання абсолютно безкоштовно можуть користуватися всіма ресурсами університету.
 • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслених способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
 • Насичена культурно-розважальна програма.

Додаткові можливості:

 • Програма “Співрозмовники”;
 • Програма отримання сертифіката коледжу;
 • Можливість відвідування занять і прослуховування курсів;
 • Волонтерські програми.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші.

30 занять на тиждень по 50 хвилин.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете вдосконалити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що ґрунтуються на реальних життєвих ситуаціях.

30 занять на тиждень по 50 хвилин.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові.

20 занять на тиждень по 50 хвилин.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б внести в програму кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” – саме те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки.

15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Програма ділової англійської

Програма ділової англійської мови ELS охоплює такі навички: ведення презентацій, участь у зборах, ведення переговорів, викладення своєї позиції та її обґрунтування, використання ділової лексики та ідіоматичних зворотів у спілкуванні на теми, пов’язані з роботою. Учні також практикуються в таких важливих навичках письмової мови, як створення звітів і зведень.

Надінтенсивна англійська

Програма надінтенсивної англійської мови ELS — найшвидший шлях до кращого володіння англійською мовою. Вона поєднує в собі високоінтенсивне індивідуальне навчання і програму, спрямовану на потреби конкретного учня. Курси складаються індивідуально на основі рівня володіння англійською мовою, передбачуваної мети застосування мови, бажаних результатів і запланованої тривалості навчання. Програма може починатися в будь-який понеділок і тривати від одного тижня до чотирьох і більше. Надінтенсивна програма складається з 20, 30 або 45 приватних 50-хвилинних уроків, що викладаються на основі розкладу з понеділка по п’ятницю.

Варіанти проживання

 • Проживання в резиденції поза студентським містечком;
 • Проживання в сім’ї.

Вартість програми — від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ