Літні програми в університетах

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Студентам та молоді. Літні програми в університетах

Під час літніх канікул не всі студенти віддаються такому довгоочікуваному та цілком заслуженому відпочинку. Багато хто не витрачає дарма часу і поєднує приємне з корисним – навчається за мовними програмами в університетах усього світу.

У найкращих вишах світу в літній час пропонується безліч можливостей для вивчення мови на будь-який смак. Як правило, тривалість мовних програм становить від двох до десяти тижнів, і вони насичені різноманітними культурно-розважальними заходами та екскурсійними поїздками.

Літні програми вивчення іноземної мови, переважно, спрямовані на розвиток розмовної мови. Однак, в курс входить вивчення всіх основних аспектів – письмо, аудіювання, читання та говоріння. Також велика увага приділяється розширенню лексичного запасу студента та вдосконаленню його вимови. За невеликий період інтенсивної роботи з носіями мови в країні, де цією мовою говорять, Ви зможете легко подолати мовний бар’єр та суттєво підвищити рівень володіння мовою.

Відпочинок є невід’ємною частиною таких курсів. Адже це літо! У вільний від занять час студенти можуть займатися різними видами спорту та мистецтва, брати участь у розважальних заходах – шоу талантів, міжнародні вечірки, кінопокази, спортивні змагання та багато іншого.

Щоб іноземні студенти змогли ближче познайомитися з культурою та традиціями країни перебування, передбачені численні екскурсії, відвідування найвідоміших історичних місць та пам’яток, музеїв, театрів, галерей тощо. Під час навчання студенти також часто можуть вільно користуватися університетською інфраструктурою – бібліотекою, комп’ютерним центром, спортивним комплексом та ін. – це чудова можливість заздалегідь краще дізнатися про університет, в якому, можливо, Ви в майбутньому плануєте продовжити своє навчання.

Мовне занурення, культурна освіта та розширення свого кругозору принесе Вам масу нових яскравих вражень на рік уперед. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів за телефоном або безпосередньо в офісі.