ELS California Lutheran University

ELS California Lutheran University
Розташування
м. Таузанд-Оакс, Каліфорнія, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
,
Детальна консультація

Центр ELS у Таузанд-Оакс розташований у красивому студентському містечку площею 90 гектарів, що належить California Lutheran University (CLU). Місто розташоване всього за 19 кілометрів від узбережжя Тихого океану, за 70 кілометрів від центру Лос-Анджелеса і за 90 кілометрів від Санта-Барбари. У Таузанд-Оакс 127 000 жителів. За даними ФБР, це одне з найбезпечніших міст такої величини в США.

Таузанд-Оакс розташований недалеко від національного парку відпочинку Santa Monica Mountains. Тут можна ознайомитися з творами мистецтва, відвідувати фестивалі просто неба, ходити по магазинах і цілий рік насолоджуватися фантастично прекрасною погодою.

California Lutheran University — виш посідає 18-те місце серед найкращих вишів західного регіону США, що пропонують навчання за бакалаврськими та магістерськими програмами (U.S. News & World Report, 2010).

Переваги ELS

  • Школа ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
  • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54 центрів по всій території США;
  • Партнерство з 600 університетами США;
  • Прекрасні умови проживання в студентських резиденціях і сім’ях;
  • Учні ELS під час навчання абсолютно безкоштовно можуть користуватися всіма ресурсами університету (бібліотека, тренажерний зал, басейн, тенісні корти, кафетерії тощо);
  • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслені способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
  • Насичена культурно-розважальна програма.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші.

30 занять на тиждень по 50 хвилин.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете покращити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що ґрунтуються на реальних життєвих ситуаціях.

30 занять на тиждень по 50 хвилин.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові.

20 занять на тиждень по 50 хвилин.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б додати до програми кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” — саме те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки.

15 занять на тиждень по 50 хвилин.

Варіанти проживання

  • Проживання в гуртожитку в студентському містечку;
  • Проживання в сім’ї.

Вартість програми — від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ