ELS Eckerd College

ELS Eckerd College
Розташування
м. Сент-Пітерсберг, Флорида, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

Центр ELS у Сент-Пітерсберзі (Флорида), США розташований у чудовому студентському містечку, що належить Eckerd College. Це місто широко відоме як місце відпочинку жителів Північної Америки та Європи. Воно славиться своїми пляжами, м’яким кліматом і культурними пам’ятками. Багато учнів їздять на екскурсії в Disney World®, EPCOT Center®, Sea World®, Busch Gardens® і Universal Studios®. Серед культурних пам’яток — знаменитий на весь світ музей Сальвадора Далі, Музей науки і промисловості, Дитячий музей “Великі Відкриття”.

Цей ВНЗ вважається одним із найкращих коледжів у США, що пропонує бакалаврські програми, і одним із найкращих коледжів у південно-східному регіоні США.

Вік учнів: від 14 років.

Програми доступні цілий рік.

Тривалість навчання: від 4 тижнів.

Переваги

  • Школа ELS — лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
  • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54 центрів по всій території США;
  • Партнерство з 600 університетами США;
  • Прекрасні умови проживання на території студентського містечка;
  • Безкоштовне відвідування занять університету Eckerd College та отримання сертифіката по закінченню курсу;
  • Учні ELS під час навчання абсолютно безкоштовно можуть користуватися всіма ресурсами університету: бібліотекою, відвідувати тренажерні зали, спортивні корти, басейни, центри здоров’я, мовні лабораторії.
  • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслені способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
  • Насичена культурно-розважальна програма (барбекю-вечірки, кіноклуби, екскурсії до Disney World®, EPCOT Center®, Sea World®, Busch Gardens® та Universal Studios®) тощо.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей.

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете вдосконалити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що базуються на реальних життєвих ситуаціях.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові.

20 занять по 50 хвилин на тиждень.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б внести у програму кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” – саме те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки.

15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Надінтенсивна англійська

Програма надінтенсивної англійської мови ELS – найшвидший шлях до кращого володіння англійською мовою. Вона поєднує в собі високоінтенсивне індивідуальне навчання і програму, спрямовану на потреби конкретного учня. Курси складаються індивідуально на основі рівня володіння англійською мовою, передбачуваної мети застосування мови, бажаних результатів і запланованої тривалості навчання. Програма може починатися в будь-який понеділок і тривати від одного тижня до чотирьох і більше. Надінтенсивна програма складається з 20, 30 або 45 приватних 50-хвилинних уроків, що викладаються на основі розкладу з понеділка по п’ятницю.

Проживання

  • Студентська резиденція (на території коледжу);
  • Сім’я.

Вартість програми – від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ