Курси англійської мови у Великій Британії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Курси англійської мови у Великій Британії | Освіта за кордоном

Для вивчення англійської мови у Великій Британії немає вікових обмежень!

Курси для дорослих проводяться практично по всій країні та протягом усього року. Залежно від цілей вивчення мови їх можна розділити на кілька типів.

Найпоширеніші – це курси загальної англійської (General English), які не мають певної спеціалізації та спрямовані на підвищення загального рівня володіння мовою.

Вони розраховані на людей з будь-яким початковим рівнем (від Beginner до Advance) і мають різну інтенсивність (від кількох годин до 35-40 годин на тиждень), тривалість та формат (у групах та індивідуально). На таких курсах навчання спрямоване на гармонійний розвиток 4-х основних мовних навичок: аудіювання (розуміння мови на слух), читання, письма та усного мовлення, але все ж таки основна їх мета – допомогти студентам-іноземцям подолати невпевненість і почати активно використовувати англійську мову. Для цього учні постійно втягуються в живе ситуативне спілкування за допомогою рольових ігор, дебатів, тематичних обговорень, творчих завдань і так практично поступово відточують все, отримане в теорії.

Для тих, у кого немає часу та/або можливості довго та ґрунтовно вчити мову за всіма напрямками, а є необхідність швидко узагальнити чи відновити вже наявні навички спілкування (наприклад, перед закордонною поїздкою, зустріччю іноземних гостей, співбесідою), підійдуть різні Варіанти General English з упором на розмовну практику. Зазвичай це інтенсивні курси в невеликих групах, де навчають елементарних правил англійської фразопобудови та секретів ведення світської бесіди навіть за невеликого словникового запасу.

Так, загальний курс середньої інтенсивності цілком підійде батькам, які приїхали до Англії з дитиною за сімейною програмою чи людям, які не хочуть обтяжувати себе навчанням, а бажають більше часу присвятити відпочинку, прогулянкам та екскурсіям. Часто General English пропонується як базова основа:

  • до спеціалізованого блоку в різноманітних комбінованих програмах (англійський+ модулі),
  • у варіантах Англійська + водні види спорту, виробництво шоколаду, мода, ароматерапія, садівництво, теніс, гольф, верхова їзда та ін.
  • англійська для студентів віком 40 (50)+, коли метою є легке та невимушене освоєння англійської мови через спільність інтересів.

Якщо мета студента – максимально підвищити рівень англійської мови в мінімальні терміни, то для цього існують курси більш інтенсивної англійської мови – від 25 до 50 уроків на тиждень.

Іноді виникає ситуація, коли серйозна потреба в англійській мові з’являється у дорослому віці і має цілком конкретну мету, наприклад, здобуття освіти за кордоном або перспектива роботи у сфері міжнародних відносин. І навчання за кордоном і робота в міжнародних компаніях передбачає, що претендент досить добре володіє англійською і може підтвердити цей факт документально. Як це зробити? Тільки шляхом складання одного з міжнародних мовних іспитів.

Найбільш затребуваними є IELTS (International English Language Testing System) та TOEFL (Test of English as a Foreign Language ). У багатьох випадках вони взаємозамінні, тому визнаються навчальними закладами, держструктурами та роботодавцями багатьох країн.