Школа англійської мови Clubclass

Школа англійської мови Clubclass
Розташування
м. Свійі, Мальта
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

Школа англійської мови Clubclass відчинила двері для своїх перших студентів на Мальті у січні 1999 року. З моменту відкриття і до теперішнього часу понад 25 тисяч студентів із 50 різних країн відвідали курси англійської мови.

Школа англійської мови Clubclass Malta розташована в Свійі (Swieqi), недалеко від найпопулярнішого та найжвавішого туристичного району Мальти, Сент-Джуліана (St. Julians). Структура мовної школи-резиденції вигідно відрізняється від інших шкіл на Мальті, а також забезпечує студентам повне занурення у мовне середовище, що дозволяє досягти високих результатів. Основним пріоритетом є надання якісного навчання англійській на основі індивідуального підходу. Центр англійської мови Clubclass має ліцензії Міністерства освіти та Мальтійського управління з туризму, а також повністю акредитований FELTOM (Федерація організацій з навчання англійської мови на Мальті). Школа має у своєму розпорядженні все необхідне для ефективного засвоєння студентами нового матеріалу та набуття практичних навичок: просторі та світлі класи, які оснащені кондиціонерами, безкоштовним Wi-Fi доступом в Інтернет, цілодобові Інтернет-кафе, центр самопідготовки та бібліотека. Також на території комплексу до послуг студентів пропонується просторий відкритий басейн, тренажерний зал, невеликий закритий басейн, сауна, джакузі, кафетерій, ресторан та пральня самообслуговування. Нещодавно ми відкрили сучасний бізнес-центр, усі класи якого оснащені кондиціонерами, інтерактивними дошками та плазмовими панелями. Також бізнес-центр має затишну спільну зону, де студенти можуть поспілкуватися один з одним або розслабитися за чашкою ароматної кави під час зміни, а також скористатися безкоштовним Wi-Fi доступом в Інтернет.

Проживання

Пропонуються на вибір різні варіанти якісного розміщення на будь-який смак та гаманець; усі резиденції пройшли перевірку та отримали ліцензію мальтійського управління з туризму. Школа пропонує наступні види проживання: односпальні та двоспальні апартаменти (розташовані в одній будівлі зі школою), хостел та студентські будинки (через дорогу від школи), проживання в сім’ях, що приймають (усі сім’ї розташовані в кроковій доступності від школи), а також розміщення в прилеглих готелях.

Курси англійської

Спільний курс

Загальний курс англійської мови спрямований на розвиток мовних навичок студентів, яким англійська мова потрібна для успішної роботи, навчання або подорожей. Цей курс зачіпає всі аспекти мови, у тому числі граматику, лексику, вимову, а також розвиток навичок читання, письма, аудіювання та мовної практики. Основною метою курсу є розвиток комунікативних навичок, а також велика увага приділяється швидкості та зміцненню впевненості у використанні англійської мови.

Підготовка до іспитів

Курси з підготовки до іспитів, які пропонує школа Clubclass, націлені на покращення всіх основних мовних аспектів, а також на розвиток навичок, необхідних для складання вибраного іспиту. Досвідчені викладачі забезпечують повну та ретельну підготовку та зачіпають усі важливі складові іспиту, а також приділяють увагу практиці, співбесідам та проводять пробні іспити, які допомагають морально підготувати учнів до атмосфери справжнього тестування.

Ділова англійська

Школа англійської мови Clubclass має великий досвід у розробці курсів для керівників вищої ланки, менеджерів та різних фахівців, яким необхідно покращити знання англійської мови для здійснення успішної професійної діяльності.

Курси ділової англійської мови спрямовані на розвиток мовних навичок для застосування у діловому середовищі, таких як ефективне спілкування по телефону, ведення ділового листування, читання та підготовка звітів, участь у ділових переговорах та проведення зустрічей і презентацій, аналіз останніх бізнес-тенденцій, статистичних досліджень та розширення спеціалізованого словникового запасу.

Кількість тижнів Вартість
1 € 160
2 € 320
3 € 480
4 € 640
9 € 900
14 € 1400
19 € 1900
24 € 2040
дод. тиждень € 85

Пропонований курс – стандартний курс англійської мови.

Доплата за інтенсивний курс або курс з підготовки до IElTs, Cambridge або TOEFl складає від 42.50 євро на тиждень.

Проживання та харчування оплачуються окремо.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ