Education First—Paris—Nice—France

Education First—Paris—Nice—France
Розташування
м. Париж, Ніцца, Франція
Тип школи
Мовний центр
Мови
французька, англійська
Програми
Детальна консультація

У всьому світі основним “пожирачем бюджету” є оплата за освіту, починаючи від витрат на університет, і закінчуючи курсами підвищення чи зміни кваліфікації, різноманітними тренінгами, майстер-класами та мовними курсами. Гроші, витрачені на навчання, не потрібно розглядати як витрати, скоріше це інвестиція у Ваше майбутнє та майбутнє Ваших дітей. А, як відомо, добрі інвестиції приносять пристойні дивіденди. Це так, ліричний відступ, а тепер ближче до справи. Людині, яка вирішила вивчати іноземну мову, іноді важко прийняти рішення, в яку школу піти. Виникає безліч питань, на кшталт: “А де краще вчитися – у себе в країні чи за кордоном?”, “А де вигідніше?”, “А коли я побачу результат?” та інші.

Для таких сумнівних, але бажаючих навчатися людей була створена компанія EF (Education First), яка на сьогодні є світовим лідером в організації навчання за кордоном. EF Education First має 400 шкіл та офісів у більш ніж 50 країнах, що пропонують широкий спектр програм: від мовних курсів та літніх освітніх поїздок до отримання навчального ступеня та культурного обміну. Понад 15 мільйонів студентів з різних країн скористалися можливостями, які пропонує школа EF (Education First).

Отже, розглянемо деякі програми, які пропонує EF (Education First).

Першими та найбільш затребуваними є мовні школи, які забезпечують великий вибір різноманітних мовних, освітніх програм як вдома, так і за кордоном.

Програми шкільної та університетської освіти є також дуже популярними, оскільки EF (Education First) пропонує акредитовані приватні освітні заклади, що надають як шкільну, так і університетську освіту, із здобуттям ступеня бакалавра, магістра і навіть MBA.

Більш ніж 1200 компаній та корпоративних клієнтів покращили свій рівень володіння мовою на програмах корпоративної мовної підготовки.

Програми культурного обміну дуже популярні серед школярів та молоді, тому що працюючи нянею або навчаючись у школі в іншій країні, проживаючи разом із сім’єю, Ви не тільки вдосконалите свій мовний рівень, а й вберете традиції та спосіб життя людей цієї країни.

Не можна забувати і про сучасні технології, які дозволять проводити заняття в онлайн режимі для більш ніж 14 мільйонів студентів у всьому світі.

Також школа EF (Education First) пропонує різноманітні освітні тури для студентів усіх вікових груп.

Дуже приємним є той факт, що школи EF пропонують навчання і у двох найбільших містах Франції: Парижі та Ніцці.

Школа EF у Парижі знаходиться у шикарній паризькій будівлі з сучасним навчальним обладнанням неподалік центру Помпіду, Лувру та набережної Сени. Школа має в своєму розпорядженні сучасні аудиторії з WiFi, лінгвістичні лабораторії, зали відпочинку та кафетерії.

Школа EF у Ніцці надає чудову можливість насолодитися Середземноморським узбережжям та підвищити свій мовний рівень. Школа EF в Ніцці знаходиться всього за кілька кроків від пляжів і на набережній Promenade des Anglais, найелегантнішого променаду у світі. Школа знаходиться у сучасній будівлі з просторими класами, лінгвокабінетами та комп’ютерним центром.

Вартість за 3 тижні $2,505

У вартість входять:

  • Учбові матеріали (на цифрових носіях);
  • Навчання — 26 уроків на тиждень;
  • Проживання у 2-місних кімнатах у приймаючих сім'ях;
  • Харчування — напівпансіон (сніданки та вечері по буднях, 3-разове харчування у вихідні);
  • Тестування по приїзду та сертифікат про закінчення;
  • Користування інтернетом.

Додатково сплачується реєстраційний внесок — $145.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ