Мовна школа The language gallery

Мовна школа The language gallery
Розташування
Ганновер
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська, німецька
Вік
від 18
Програми
Детальна консультація

 

Новий кампус, розташований у Німеччині, дає можливість вивчення як англійської, так і німецької мови у самому центрі Європи, в історичному місті Ганновер. У школі знаходиться 10 сучасних обладнаних класів, комп’ютерна кімната, бібліотека, по всій будівлі є доступ до Wi-Fi. До того ж студенти можуть відпочити в лаунж-зоні.

Місце розташування кампусів

TLG є мережею мовних шкіл, які мають свої кампуси у Великій Британії (Лондон, Оксфорд, Дублін, Бірмінгем, Манчестер), Німеччині (Ганновер) та Канаді (Торонто).

Про навчання

Методи навчання. Під час роботи у групах та обговорень у класі використовуються різноманітні навчальні техніки та методи, що базуються на активній комунікації. Наші досвідчені викладачі можуть змінювати структуру уроків та лекцій залежно від індивідуальних потреб і навчальних планів учнів.

Гнучкий графік навчання. Навчання в The Language Gallery відповідає стандартам Загальної Європейської Системи (Common European Framework), дозволяючи студентам займатися 20 та 25 годин на тиждень. Студенти можуть переходити від одного виду занять до іншого в будь-який момент навчання. Програма пропонує всі рівні складності, включаючи гнучкий графік навчання вранці, вдень і ввечері.

Міжнародне середовище навчання. Середовище навчання в TheLanguageGallery можна вважати справді міжнародним, адже учасники наших програм – це студенти з більш ніж 40 країн світу. Студенти не просто спілкуються між собою у процесі навчання, вони також адаптуються до різних культур, акцентів та стилів комунікації.

 

Програми навчання

Спільна німецька. Цей курс допомагає учасникам навчитися ефективної комунікації у щоденному соціальному спілкуванні. Програма “Загальна Німецька” покриває 4 ключові напрями (розмовна мова, сприйняття на слух, читання, письмо), дозволяючи вивчати німецьку всебічно. Заняття з Розмовного Німецького допоможуть учасникам стати справжніми «англомовними професіоналами» за допомогою дискусій у класі – однієї з найефективніших технік вивчення іноземних мов.

Індивідуальне навчання як ідеальне доповнення до будь-яких інших напрямків програм. Індивідуальні уроки дозволять учасникам сфокусуватися на їхніх індивідуальних потребах. Також учасники зможуть вибрати опцію – Спеціальний Пакет для Групи учасників, якщо потрібний певний зміст курсу, варіант проживання, час занять та інші критерії.

Ділова Німецька. Ця професійно-орієнтована програма допоможе її учасникам збудувати успішну кар’єру в бізнесі. Програма “Ділова Німецька” готує учасників до впевненого ведення бізнесу завдяки практиці на сценаріях зі справжніх робочих ситуацій.

Учасники також зможуть пройти програму підготовки до здачі TestDaF. TestDaF – це іспит з німецької мови для бажаючих навчатися в німецьких ВНЗ або отримати сертифікат, який визнаний усіма німецькими вищими навчальними закладами, що підтверджує знання мови. Програма підготовки допоможе підготуватися до всіх етапів іспиту та отримати найвищий бал.

Сучасні іноземні мови. Мовна школа TLG також пропонує програми з вивчення англійської мови в міні-групах. Курс базується на розмовній практиці та навичках спілкування, граматиці, вимові та розширенні словникового запасу. Заняття у класах включають роботу в парах і групі, обігруючи різні повсякденні ситуації.

Проживання

Спільне проживання у квартирі. Учасники зможуть насолодитися незалежністю, розділяючи місце проживання у квартирі з іншими студентами з різних куточків світу. Ми зможемо організувати Ваше проживання, враховуючи вимоги в рамках бюджету та розташування місця проживання.

Студії та апартаменти. Ми також пропонуємо допомогу в оренді квартир для Вашого проживання, які зазвичай мають центральне місце розташування та високий рівень обслуговування. Студії та апартаменти доступні як для індивідуальних студентів, так і для пар.

Програма заходів

Екскурсії. Дізнайтеся більше про визначні пам’ятки Ганновера та прилеглі міста.

Вечірні прогулянки. Вечірні прогулянки є прекрасною можливістю вивчити пам’ятки вечірнього міста. Студенти зможуть зустрітися та поспілкуватися з іншими студентами у розслабленій, дружній атмосфері. Наші регулярні вечірні екскурсії в популярні місця вечірніх розваг також дають можливість скористатися ваучерами та знижками, дозволяючи насолодитися відпочинком сповна.

Для визначення вартості курсу Вам необхідно зв'язатися з менеджером компанії «Study Bridge», який допоможе Вам визначитися з кампусом, цільовим курсом, типом проживання і трансфера, та розрахує вартість програми для Вас.

 

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Візовий збір;
  • Послуги компанії «Study Bridge».
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ