Курси для дітей із батьками (Humboldt Institut, Wittgenstein Castle)

Курси для дітей із батьками (Humboldt Institut, Wittgenstein Castle)
Розташування
м. Вітгенштейн, Німеччина
Тип школи
Мовний центр
Мови
німецька
Вік
від 8 до 12
Програми
,
Детальна консультація

Мовний центр Гумбольт-Інституту розташований у відомому замку Вітгенштейн, за 120 км від Кельна. Кампус школи поєднує у собі розкішні старовинні будови та сучасні будівлі, а територія школи межує з чудовим лісовим масивом.

Унікальність центру у Вітгенштейні полягає у винятковій можливості вивчити німецьку мову не лише дітям, а й їхнім батькам. Навчання проходить у різних групах – програми для дітей та для дорослих відрізняються за методикою та наповненістю, а ось вільний час можна проводити разом. Це захоплюючий та корисний досвід – вивчати мову разом зі своєю дитиною, знайомитися з культурою та пам’ятками іншої країни всією сім’єю під чуйним керівництвом шкільного персоналу.

Школа проводить щотижневі екскурсії в знакові міста Німеччини – Кельн, Марбург, Бонн, а також сталактитові печери, музей планет, організовує піші походи мальовничими навколишніми місцями.

Цікаво провести вільний час можна і на території школи – величезний спортивний зал 1400 м2, 2 криті тенісні корти, 2 спортивні майданчики для гри у волейбол, баскетбол, стрітбол та футбол, актовий зал для проведення свят завжди у розпорядженні учнів. За окрему плату можна навчитися кататися верхи – у школі є свої стайні з породистими конями та кваліфіковані тренери верхової їзди.

Інтенсивний курс для дітей

 • Вік: 8-12
 • Максимальна кількість студентів у групі: 10
 • Кількість уроків на тиждень: 25 (по 45 хвилин)
 • Учбові дні: з понеділка по п’ятницю
 • Рівні: A1 (базовий 1) – А2 (базовий 2)
 • Вартість від 805.00 EUR / тиждень

 

Німецька мова для супроводжуючих батьків

 • Вік: 18-99
 • Максимальна кількість студентів у групі: 4
 • Кількість уроків на тиждень: 25 (по 45 хвилин)
 • Учбові дні: з понеділка по п’ятницю
 • Рівні: A1 (базовий 1) – В1(середній 1)
 • Вартість від 1360.00 EUR / тиждень

Додатково

Верхова їзда: 3 уроки на тиждень (30 хв для початківців, 60 хв для досвідчених наїзників).

Проживання та харчування

Діти проживають на території замку – у сучасному гуртожитку з кімнатами на 3-4 особи. Здебільшого зручності на поверсі, але є й кімнати з покращеними умовами проживання. Вчителі та вихователі також проживають на території школи, тож за дітьми є постійний нагляд з боку шкільного персоналу. При поселенні враховуються вік, стать та рівень знання німецької мови, по можливості в одну кімнату селять дітей з різних країн для того, щоб вони вчилися застосовувати мову у побутових ситуаціях.

Для батьків можна вибрати кімнати з різними умовами проживання. Є одно- та двомісні кімнати з усіма зручностями на території школи або замку.

Харчуються всі учні у шкільній їдальні. Школа надає повний пансіон – сніданок, обід, вечерю, а також 2 перекуси.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ