University of Twente

University of Twente
Розташування
м. Енсхеде, Нідерланди
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Твенте (University of Twente)

University of Twente є одним із найкращих європейських технічних вишів, який відомий своїм унікальним міждисциплінарним підходом та дає першокласну освіту в галузі технічних, природничих та соціальних наук. В останні роки університет збільшив кількість англомовних програм, що призвело до ще більшої популярності ВНЗ серед іноземних студентів. Сюди їдуть навчатися молоді люди з 79 країн світу: як із Західної, так і Центральної Європи, а також Китаю, Індії, Індонезії. На даний момент кількість студентів налічує 10 435, з них майже 3 тисячі іноземних учнів.

Університет стабільно займає високі рядки рейтингів і має низку переваг:

  • Відповідно до світового рейтингу університетів журналу Times Higher Education та світового рейтингу університетів QS університет Твенте займає 179 місце і входить до 5% кращих ВНЗ світу.
  • Шанхайський академічний рейтинг світових університетів із 500 найкращих оцінених ВНЗ віддав університету Твенте 320 місце.
  • Такі програми як геоінформаційні науки і науки про Землю, прикладна фізика, хімічна інженерія, прикладна математика, промисловий інжиніринг та менеджмент займають топові місця та їх рейтинг вищий за 75 балів зі 100.
  • Університет відомий своїми науковими дослідженнями і в основному веде роботу за такими напрямами як охорона здоров’я, впровадження цифрових технологій, створення та застосування “розумних” матеріалів, а також робототехніка та нанотехнології.
  • 59% наукових розробок здійснюється за прямого фінансування уряду, а сума загального фінансування становить 177.8 мільйонів євро.
  • Випускники ВНЗ мають гарну репутацію у роботодавців, які охоче наймають їх на роботу відразу після закінчення навчання.
  • Сучасний кампус, який вважається найкращим та передовим у Нідерландах, має на своїй території басейни, спортивні майданчики для різних ігор, тренажерні зали та фітнес студії, магазини, медичний центр, бари та ресторани, театр на відкритому повітрі та кімнати творчості.

Факультети

Структурний університет Твенте представлений п’ятьма факультетами, які пропонують 20 програм бакалаврату та 34 програми магістратури, а також різні короткострокові літні програми та програми підготовки до вступу.

Факультет менеджменту, поведінкових та соціальних наук: теорія комунікації, менеджмент, суспільство та технології, індустріальний інжиніринг та менеджмент, міжнародне ділове адміністрування, психологія.

Факультет інженерних технологій: житлово-цивільне будівництво, промисловий дизайн, машинобудування.

Факультет електротехнічної інженерії, математичних та комп’ютерних наук: прикладна математика, бізнес та ІТ, комп’ютерні науки, креативні технології, електротехнічна інженерія, технології і гуманітарні та природничі науки.

Факультет природничих наук та технологій: прогресивні технології, біомедична інженерія, хімічна інженерія, медико-санітарні дисципліни, технічна медицина, прикладна фізика.

Факультет геоінформаційних наук та наук про Землю: геоінформатика, прикладне дистанційне обстеження Землі, управління земельними ресурсами, стихійні лиха та зниження ризику стихійних лих, раціональне використання природних ресурсів, міське планування та менеджмент, управління водними та природними ресурсами.

Проживання

На території кампуса знаходяться три студентські резиденції, які розташовуються поблизу навчальних будівель. У кожній з них є одно- та двомісні кімнати з усіма необхідними меблями, а також душем, туалетом, телефоном і телевізором. Кімнати регулярно прибирають персонал резиденції. У вартість проживання входить сніданок, який подають за принципом шведського столу у їдальні. На території житлового комплексу також є обладнаний спортивний зал, кафетерій, де завжди можна смачно пообідати або повечеряти, а також конференц-зал та кімнати відпочинку. Безкоштовний Wi-Fi доступний усім студентам на території резиденцій.

Навчання – від €9,000 на рік.

Проживання – €14.80 на добу.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ