Tilburg University

Tilburg University
Розташування
м. Тілбург
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Tilburg University університет Нідерланди

Tilburg University – один із провідних університетів Нідерландів державного типу, який особливо відомий своїми програмами з бізнесу, права та економіки. З часу свого заснування в 1927 році понад 70 000 людей здобули тут свою освіту і ще майже 16 000 студентів навчаються в Тілбурзькому університеті на сьогоднішній день. Потрапивши на університетський кампус вперше, студенти відразу відзначають міжнародну дружню атмосферу, що панує тут. Окрім голландців, у ВНЗ навчаються студенти 105 національностей, і їхній відсоток трохи перевищує 16%.

Університетський кампус організований за принципом студентського містечка, що дуже зручно для організації життя та навчання. На території ВНЗ розташована сучасна бібліотека, навчальні центри, комп’ютерні та науково-дослідні лабораторії, спортивний центр та ігрові майданчики, кафе, ресторани та зони відпочинку. Комфортному навчанню також сприяє оточуюча ВНЗ паркова зона, у пишній зелені якої потопають акуратні університетські будівлі.

Для студентів та дослідників створено високотехнологічну лабораторію віртуальної реальності, яка використовується для навчання та проведення дослідів. Так, будь-який студент може опинитися на майбутньому місці роботи – у суді, лікарні, зборах міжнародної компанії та спробувати реагувати на події віртуального світу. Ця лабораторія безцінна і для дослідників, які вивчають поведінку людини у різних ситуаціях, змодельованих штучним чином, але сприймаються людиною як реальні.

Рейтинги:
– Tilburg University входить до ТОП-250 згідно зі Світовим рейтингом університетів журналу Times Higher Education 2019.
– Світовий рейтинг університетів QS 2019 розмістив ВНЗ на 319 місці, а Глобальний рейтинг університетів US News 2019 віддав йому 468 місце у світі.
– Програма з фінансів у 2019 році посідає 2-е місце в Європі та 12-е у світі згідно з Шанхайським рейтингом академічних предметів Shanghai Global Ranking.
– Міжнародна школа права вважається найкращою на 2019 рік за версією рейтингу Social Science Research Network Ranking і входить до 20 найкращих шкіл права в Європі.
– До десятки кращих програм світу входить також програма з ділового адміністрування та маркетингових досліджень. Сильними напрямками також вважаються програми з економіки та бізнесу, економетрії, психології та соціальних наук.

Клуби за інтересами: студентське життя складається не тільки з лекцій та іспитів, але й захоплень і хобі. У Тілбурзькому університеті діє понад сорок клубів та секцій, а також регулярно проходять майстер-класи, участь у яких допомагає у навчанні та підготовці до майбутньої кар’єри. У вільний час студенти можуть займатися музикою, драмою, вокалом, танцями, студентським самоврядуванням чи навчанням навичок підприємництва, волонтерством.

Спорт: університетський спортивний комплекс дозволяє займатися одним із 58 видів спорту. Найпопулярнішими є теніс, плавання, фітнес, аеробіка та командні види спорту, такі як футбол, баскетбол, гандбол та регбі. Але з не меншим ентузіазмом студенти відвідують заняття з бойових мистецтв, танців, йоги, пілатесу або скелелазіння. Любителям спорту на відкритому повітрі до вподоби будуть гольф, верхова їзда, їзда на гірських велосипедах, біг, крикет або пляжний волейбол.

Факультети та програми: ВНЗ пропонує 20 програм бакалаврату та 48 магістерських програм, загалом 53 з яких викладаються англійською. Для бажаючих продовжити навчання та отримати ступінь доктора ВНЗ також пропонує програми докторантури. Крім того, на базі університету діє мовний центр, який дозволяє безкоштовно вивчити курс іноземної мови додатково до основного курсу навчання. На базі центру можна опанувати нідерландську, іспанську, арабську, італійську, французьку, китайську, німецьку або покращити знання англійської до С1.

Структурний університет складається з п’яти факультетів або шкіл

Школа економіки та менеджменту вважається кращою в Нідерландах та однією з лідеруючих у Європі. На сьогоднішній день тут навчається близько 7000 студентів та працює близько 400 викладачів. Структурно дана школа складається з восьми відділень: бухгалтерія; економіка; економетрія та математичні методи дослідження операцій; фінанси; менеджмент; маркетинг; оподаткування; державне управління. Школа економіки та менеджменту пропонує 6 програм бакалаврату та 14 програм магістратури. Крім того, є ще дві програми аспірантури з можливістю отримання ступеня доктора філософії.

У школі права, заснованій у 1963 році, на даний момент навчається близько 3000 студентів та працює близько 60 професорів, 30 доцентів та 200 старших викладачів. Високі місця у рейтингах цієї школи зумовлені якраз чудовим викладацьким складом і методами навчання, академічною складовою програм та індивідуальною увагою до студентів.

До 10 відділень школи права входять: ділове право, кримінальне право, приватне право, податкове право, європейське та міжнародне публічне право, міжнародний інститут віктимології Тільбурга, публічне право, юриспруденція та історія права; трудове право та соціальна політика; інститут права, технологій та суспільства; інститут державного управління; школа політики та державного управління.

Школа гуманітарних та цифрових наук налічує чотири відділення: комунікація та розумовий процес; когнітивістика та штучний інтелект; філософія; культурологія. Школа пропонує 5 програм бакалаврату та 5 магістерських програм. Завдяки актуальності та глибині курсів, професіоналізму викладачів і дослідницькій роботі дана школа займає провідні позиції як по країні, так і на міжнародному рівні. Тут навчається близько 1300 студентів та працює 250 викладачів, 30 з яких є професорами.

У школі католицької теології 3 відділення: біблійні науки та історія церкви; практична теологія та релігієзнавство; системна теологія та філософія. Це єдина в Нідерландах школа теології, диплом якої визнається церковним духовенством і дає право обіймати посади в церковній ієрархії.

Школа соціальних та поведінкових наук пропонує програми бакалаврату та магістратури з психології та соціальних наук, з яких 4 програми бакалаврату та 16 магістерських читаються англійською мовою. Загалом на цьому відділенні навчається близько 3000 студентів.

Проживання

Нідерландські університети не мають власних резиденцій для студентів, тому іноземним студентам слід заздалегідь займатися питанням пошуку житла.

Вартість навчання: € 8,700 бакалаврат та € 14,600 магістратура.

Вартість проживання та харчування: € 8,750 - € 10,250.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ