CLIC International House Sevilla

CLIC International House Sevilla
Розташування
м. Севілья, Малага, Кадіс, Іспанія
Тип школи
Мовний центр
Мови
іспанська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

CLIC International House Sevilla

 

Заснована в 1983 році, Академія іноземних мов CLIC International House Sevilla є однією з найкращих мовних шкіл в Іспанії. Школа відрізняється індивідуальним підходом до студентів та їх активним залученням до вивчення мови та культури Іспанії. Крім того, її відрізняє високий професіоналізм викладачів та чудове технічне оснащення.

Переваги

  • CLIC International House Sevilla входить до мережі 140 незалежних мовних центрів організації International House World Organization. Курси, які пропонують члени цієї організації, відрізняються високою якістю та ефективністю;
  • Мовні школи CLIC International House Sevilla акредитовані такими організаціями: Universitat de Barcelona, Trinity College London – Registered Examination Center, Centro de Leguas e Intercambio Cultural, Espanol en Espana, CSN;
  • Академія іноземних мов CLIC у Кадісі є членом організації IALC. А це означає, що цей центр відповідає найвищим стандартам якості та використовує новітні навчальні методики;
  • Школа є офіційним центром з підготовки та складання іспиту DELE, сертифікат якого підтверджує ступінь володіння іспанською мовою на міжнародному рівні.

Опис програм

Інтенсивний курс іспанської мови

Місце проведення: Іспанія – Севілья, Кадіс, Малага.

Вік: від 17 років.

Тривалість програми: від 1 тижня.

Кількість осіб у групі: 6-10 студентів (20 занять), 5-8 студентів (30 занять).

Рівні: А1-С2.

Опис програми. Курс призначений для тих, хто прагне в стислий термін опанувати або покращити знання іспанської мови. Залежно від групи проводяться 20, 25 чи 30 занять на тиждень. Заняття відбуваються у першій половині дня у невеликих групах. Доповнити курс можна додатковою програмою з практики та граматики мови і медичною іспанською.

Вартість: від €195.00 на тиждень.

Підготовка до іспиту DELE

Місце проведення: Іспанія – Севілья, Кадіс, Малага.

Вік: від 17 років.

Тривалість програми: від 2 тижнів.

Розмір групи: 6-10 студентів.

Рівні: А1-С2.

Опис програми. Цей курс готує студентів до проходження міжнародного іспиту на знання іспанської мови. Курс розділений на 20 або 30 занять, у першій половині дня студенти займаються за програмою загальної іспанської мови, а в другій половині дня відбувається підготовка до складання іспиту.

Вартість: від €282.50.

Бізнес іспанська

Місце проведення: Іспанія – Севілья.

Вік: від 17 років.

Тривалість програми: від 1 тижня.

Розмір групи: 6-10 студентів.

Рівні: В1-С2.

Опис програми. Курс призначений для тих, хто планує вести бізнес із іспаномовними країнами. Тут практикуються реальні ситуації з ділового світу, такі як ведення телефонних переговорів, презентації, ведення переговорів, співбесіда. Курс включає 20 або 30 занять на тиждень. Після закінчення курсу можна скласти іспит торгової палати Мадриду. Успішність студентів після цього курсу – 98%.

Вартість: €1160.00 + €145 за іспит.

Літні молодіжні програми

Місце проведення: Іспанія – Севілья, Кадіс.

Вік: 14-17 років.

Тривалість програми: від 1 тижня.

Розмір групи: 6-12 студентів.

Рівні: А1-С1.

Опис програми. Ця програма призначена для підлітків, які хочуть покращити знання іспанської мови та відкрити для себе Іспанію. Курс включає 20 занять з іспанської та насичену культурно-розважальну програму. Студенти відвідають Андалузію, відправляться на прогулянку на каяках Гвадалківіром, насолодяться відпочинком на пляжі, потраплять на екскурсію містом та багато іншого.

Вартість: €570.00 за тиждень.

Індивідуальні заняття

Місце проведення: Іспанія – Севілья, Кадіс, Малага.

Вік: будь-який.

Тривалість програми: від 5 занять.

Розмір групи: 1-2 студенти.

Рівні: будь-який.

Опис програми. Курс пропонує індивідуальні заняття, залежно від потреб студента. Також є можливість займатися у скайпі.

Вартість: €41.00 за урок.

Курс іспанської мови та серфінгу

Місце проведення: Іспанія – Кадіс.

Вік: від 17 років.

Тривалість програми: від 1 тижня.

Розмір групи: 6-10 студентів.

Рівні: А1-С2.

Опис програми. Тижневий курс складається з 20 занять іспанською мовою, які відбуваються у першій половині дня. На другу половину дня заплановано 90-хвилинні заняття серфінгом – 2 або 4 заняття на тиждень.

Вартість: від €265 на тиждень.

Курс іспанської мови та культура

Місце проведення: Іспанія – Малага.

Вік: від 50 років.

Тривалість програми: 2 тижні.

Розмір групи: 6-8 студентів.

Рівні: А1-В2.

Опис програми. Цей курс призначений для людей віком від 50 років, які мріють вивчити іспанську та познайомитися з культурою Іспанії. Курс складається з 20 занять іспанської мови та культурно-розважальної програми, яка включає дегустацію вин, знайомство з музеями та галереями Малаги, а також відвідування ботанічного парку, вечорів фламенко та дегустації іспанських страв.

Вартість: €599.00.

Проживання та харчування

Школа пропонує чотири варіанти проживання для своїх студентів.

Студентська квартира чудово підійде тим, хто хоче пожити разом з іншими студентами або винайняти кімнату в іспанців. У розпорядженні студентів є кухня для самостійної організації харчування. Одномісна кімната на тиждень коштуватиме €130.00.

Школа CLIC має студентські резиденції недалеко від навчального будинку. Студенти готують самостійно на спільній кухні. Одномісна кімната зі зручностями на поверсі коштує €200.00.

Ті студенти, які хочуть зануритися в атмосферу Іспанії повністю, обирають проживання у сім’ї, що приймає. Цей варіант передбачає дво- або триразове харчування. Одномісна кімната з повним пансіоном коштуватиме €240.00.

Також є можливість винайняти простору мебльовану квартиру або апартаменти.

Мінімальна вартість – від €284.00 на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ