Españolé International House Valencia

Españolé International House Valencia
Розташування
м. Валенсія, Іспанія
Тип школи
Мовний центр
Мови
іспанська
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

 

Españolé International House Valencia – це доброзичлива школа, яка пропонує високоякісні курси іспанської мови. Школа входить до мережі International House (IN), яка займається освітою у сфері іноземних мов вже протягом 50 років і на даний момент налічує 130 незалежних шкіл у 40 країнах світу, де викладається понад 20 іноземних мов.

Будівля Españolé Ih Valencia – це історичний палац Palacio de los Fernández de Córdova, виконаний у готичному стилі. В 11 столітті тут була фортеця, споруджена арабами. Більшість її збереглася до теперішнього часу і прикрашає школу зсередини, створюючи містичну атмосферу, дозволяючи гармонійно поєднувати історію з модернізмом.

Школа розташована в історичному серці міста – в районі El Carmen, за два кроки від більшості визначних пам’яток та сервісів, готових надати свої послуги.

Заняття можуть відбуватися до або після обіду, у маленьких групах до 10 осіб, кожен урок триває 55 хвилин. Курси призначені для будь-якої вікової категорії: дорослі, підлітки та діти, а також для студентів з будь-яким рівнем знання іспанської мови.

Курс навчання включає різноманітну культурну програму. Після прибуття учень отримує Календар заходів на місяць.

Програми

1) Інтенсивний курс іспанської мови (20, 25 або 30 академічних годин на тиждень).

2) Інтенсив Плюс (поєднання групових та індивідуальних занять).

3) Work & Study in Spain (волонтерство, навчальна практика або demi pair у поєднанні з одним із Інтенсивних курсів).

Завдяки цій програмі ви маєте можливість вивчати іспанську мову в цікавій вам сфері, займатися волонтерством або стати частиною іспанської родини, а отже, дізнатися більше про Іспанію і водночас відпочити.

4) Бізнес-іспанська.

Ця програма складається з інтенсивного курсу іспанської мови та 5 додаткових занять з ділової лексики та культури ділового спілкування. Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, який надалі зможете використовувати як додаткову кваліфікацію у вашому резюме. Перед тим, як почати цю практику, ви повинні досягти рівня В1 або вище.

6) Іспанська під вітрилами.

Це унікальна можливість вивчати іспанську, виходити в море і брати участь у регаті на вітрильній яхті Españolé моделі Beneteau Platu 25, пришвартованій в яхт-клубі el Club Náutico de Valencia. Протягом цього курсу ви отримаєте чітке уявлення про управління яхтою, метеорології, морську справу, безпеку на морі, техніку мореплавання, морські вузли та основні обов’язки, що є на судні.

Цей курс має поєднуватись з будь-яким Інтенсивним курсом. Два рази на тиждень ви займатиметеся вітрильним спортом у міні-групах від 3 до 5 осіб.

Тривалість курсу: від 1 до 6 тижнів.

7) Літній табір для підлітків (від 14 до 17 років).

Літній табір для підлітків в Españolé Ih Valencia подарує яскраві спогади про літо в одному з найкрасивіших міст Іспанії, забезпечить практично безперервну практику мови та знайомство з культурою.

Ця програма розроблена спеціально для підлітків. Вона включає курс іспанської в групах до 10 осіб, попередній тест на визначення рівня володіння мовою (від A1 до C1), щоденні екскурсії та цікаві заходи під наглядом досвідчених лідерів, проживання в іспанській сім’ї або резиденції, триразове харчування, страховку, цілодобовий екстрений номер і трансфер з/до аеропорту.

Вартість від €175 на тиждень, залежно від тривалості та програми курсу.

Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджерів компанії Study Bridge.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ