The Lady Elizabeth School

The Lady Elizabeth School
Розташування
м. Коста-Бланка, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
іспанська, англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

The Lady Elizabeth School (Школа Леді Елізабет) є міжнародним приватним навчальним закладом, що надає програми Junior School для дітей віком до 11 років та Senior School у віці від 11 до 18 років. Ця престижна школа є акредитованим центром для складання міжнародних кембриджських іспитів з англійської мови (Cambridge International Examinations (C.I.E)). Атестат школи дає можливість випускникам успішно вступити до найкращих європейських вишів. Школа також пропонує відмінні мовні курси з англійської, німецької, іспанської, італійської та французької мов.

The Lady Elizabeth School (Школа Леді Елізабет)

Програми

Школа Леді Елізабет надає освітні програми для всіх вікових категорій:

  • ясла (Nursery);
  • садок (Foundation);
  • молодша школа (Junior School);
  • середня школа (Secondary School);
  • старша школа (Senior School).

Кампус

Кампус школи включає: сучасні навчальні класи, 3 наукові лабораторії, музичну студію, танцювальну студію, 2 комп’ютерні класи, студію мистецтва, фешн студію, кухню, бібліотеку, медіа, тренажерний зал, 25-метровий басейн для плавання, театр, кафетерій, інтерактивні дошки.

Проживання

Школа приймає іноземних студентів віком від 11 років. Студенти проживають у сім’ях, що приймають, неподалік школи. Студенти розміщуються по двоє у комфортабельних кімнатах та беруть участь у всіх сімейних заходах. Учні отримують сніданок та вечерю вдома, а обідають у їдальні школи. На вихідних студенти обідають вдома.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ