Футбольна академія Марсет

Футбольна академія Марсет
Розташування
м. Барселона, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
іспанська, англійська
Вік
від 8 до 22
Програми
,,
Детальна консультація

Футбольна академія Марсет – унікальна школа для підготовки майбутніх зірок світового футболу. Вже зараз вона займає лідируючу позицію серед подібних закладів і активно впроваджує інноваційні технології у футболі. Найкращі футбольні тренери з багаторічним досвідом роботи дають гравцям відмінний старт у професійну футбольну кар’єру. Окрім футболу, учні отримують спортивне навчання, а отже, у майбутньому вони зможуть продовжувати працювати у футбольній сфері і краще зрозуміють тактику будь-якої спортивної гри.

Переваги школи

  • Навчання у футбольній академії Марсет передбачає спортивне навчання та здобуття стандартної середньої освіти. На вибір Ваша дитина може навчатися у приватній іспанській школі чи американській.
  • Програма навчання на цілий рік розроблена професійними тренерами та поєднує різноманітні спортивні тренування, теоретичні заняття, участь у турнірах, а також цікаве проведення дозвілля.
  • Футбольна академія Морсет активно розробляє та впроваджує інноваційні технології під час навчання грі у футбол, завдяки чому за допомогою телеметричного виміру розробляються персональні тренування.
  • Всі учні академії регулярно беруть участь у матчах на території Іспанії, а найкращі учні – у всьому світі.
  • Спортивні матчі моніторяться спортивними клубами, а отже, є можливість бути поміченим і розпочати свою професійну кар’єру футболіста.
  • Академія забезпечує реєстрацію в Європейській Футбольній лізі або в іспанській федерації.
  • Окрім цілорічного навчання, школа також пропонує короткострокові програми для вдосконалення техніки гри у футбол.
  • Спілкування з гравцями з усього світу дає можливість не тільки вивчити мову та познайомитися з культурою інших країн, а й зав’язати корисні знайомства, які стануть у нагоді у професійному спорті.

Програми навчання

Річна програма

Річна програма навчання включає спортивне навчання та обов’язкову освітню програму.

Спортивне навчання включає 2-3 щоденні тренування в команді та індивідуально, а також теоретичні, аналітичні та психологічні заняття. Крім того, всі учні беруть участь у змагальних матчах – до 60 змагань на сезон. Найкращі спортсмени можуть брати участь у турнірах за межами Іспанії та проходити проби у професійні та напівпрофесійні команди.

Учні спортивної академії можуть здобувати середню освіту в одній із трьох шкіл на вибір. Коледж CARDENAL SPÍNOLA і Коледж Leon XIII знаходяться в Іспанії, а Академія “AESA Prep Academy” – у США. Опціонально існує можливість продовжити навчання в одній із онлайн-шкіл рідної країни учня.

Зимовий та весняний футбольний табір

Футбольна академія Марсет пропонує короткострокові курси на час зимових та весняних канікул. Вік учасників від 3 років до 21 року. Програма включає інтенсивні заняття, які складаються із тренувань з футболу, а також уроків теорії та щоденних матчів після обіду.

Літній футбольний табір

15-денний навчальний курс включає різноманітні тренування три рази на день, а також ігрові матчі та невеликі екскурсії. Ця програма розрахована на футболістів від 3 до 21 року.

Проживання та харчування

Футбольна академія Марсет пропонує кілька програм на вибір і в залежності від вибраного пакету послуг забезпечує учнів житлом та харчуванням. Повне навчання передбачає житло у резиденції школи та повний пансіон. Учні живуть у 4-6-місних комфортабельних кімнатах з ванною та туалетом. При денній формі навчання або лише спортивному навчанні гравці проживають з батьками або особами, які їх замінюють та харчуються вдома або у школі на умовах напівпансіону.

Повне навчання 10 міс. (проживання, повний пансіон та академічне навчання) – 38.000 Євро.

Повне навчання 6 міс. (проживання, повний пансіон та академічне навчання) – 25.000 Євро.

Повне навчання 3 міс. (проживання, повний пансіон та академічне навчання) – 13.250 Євро.

Денна форма навчання 10 міс. (напівпансіон та академічне навчання) – 31.000 Євро.

Тільки спортивне навчання 10 міс. (не включає проживання, їжу, нагляд та академічне навчання) – 22.500 Євро.

Зимовий та весняний футбольний табір – від 120 Євро.

Літній футбольний табір – від 170 Євро.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ