Середня освіта у Великій Британії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Середня освіта у Великобританії | Освіта за кордоном

Освіта у Великобританії – найважливіший для країни напрям, який суворо контролюється державою. Тут навчанню будь-якої форми, у тому числі і середньої, приділяється максимальна увага. Саме тому діти українських бізнесменів і чиновників навчаються в школах Британії. Не дивно: школи Англії націлені не лише надати глибокі знання по загальних і спеціалізованих предметах, але і розвинути дитину, як особистість, навчити ії правильним манерам, самостійності.

Середня освіта в Англії стає засадничим в майбутньому дитини. Закінчивши англійську школу, він отримує не лише ідеальне знання англійської мови, але і можливість продовжити навчання у ВНЗ Великобританії, які вважаються найпрестижнішими у всьому світі.

Раніше отримати середню освіту у Великобританії було з ряду фантастики. Сьогодні це цілком реально. Досить лише ознайомитися із специфікою системи навчання у Британії та звернутися по допомогу в організації навчання до спеціалізованої компанії.

Особливості середньої освіти в Англії

На відміну від України, де середню освіту дитина здобуває, закінчивши 11 класів школи, у Британії діє інша система. Навчання в школах ділиться на 3 етапи: початкове, середнє і післяшкільне. Післяшкільне навчання – це підготовка до вступу у вищий учбовий заклад, яка триває 2 роки. Тому в перспективі продовження навчання дитини після школи у ВНЗ Великобританії, слід пам’ятати, що вона повина мати сертифікат A – Level або IB, що свідчить про проходження дитиною програми.

Навчання в школах Британії дороге – дорожче, ніж в інших країнах. Разом з цим англійські освітні установи вважаються найпрестижнішими і дають дуже глибокі знання, необхідні дитині в майбутньому. Вчителі не примушують школярів зубрити теорію. На уроках дітей навчають мислити індивідуально, вчитися виражати та відбстоювати свою думку, думати логічно. Такий підхід формує лідерські якості у дитини.

5 причин отримати середню освіту у Британії

Багато батьків хочуть, щоб їх дитина отримала середню освіту у Великобританії. І ось чому:

  1. Приватні школи Британії мають багатовікову історію і свої традиції. Школярі отримують безцінний досвід, вбирають менталітет країни;
  2. На території Великобританії розташовані десятки шкіл-пансіонів. Як правило, вони знаходяться далеко від міста, на окремій ділянці. Тут дитина навчається і мешкає в повному комфорті;
  3. Комплексне навчання. У школах дітей мотивують до розумового та фізичного розвитку. Для цього існують великі спортивні зали і майданчики, басейни, бібліотеки, а також науково-дослідні гуртки на безкоштовній основі;
  4. Ранній розвиток. У Британії діти починають вчитися у віці 4-5 років в спеціальних школах, де їх навчають музиці, культурі, історії, математиці, технології та ін.;
  5. Повна безпека. Не має значення, в якій школі Великобританії вчитиметься дитина. Вона завжди знаходитиметься під чуйним контролем викладацького складу.

Середня освіта у Великобританії відкриває нові горизонти. Вона стає пропускним квитком в щасливе майбутнє з величезними можливостями вибору кар’єри.