Школа Ashby School

Школа Ashby School
Розташування
м. Ешбі-де-ла-Зух, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 14 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа Ashby School – державна школа-пансіон із більш ніж 450-річною історією. У 2012 році вона стала академією, що дало їй більше свободи у виборі предметів та програм. Подібних шкіл дуже мало у Великій Британії, адже вони поєднують традиції та можливості елітних приватних шкіл та державних установ. Завдяки фінансуванню Ashby School дозволяє здобувати якісну освіту за дуже невеликі гроші. На сьогоднішній день у випускних класах школи навчається близько 600 осіб та ще стільки ж у середній школі. У зв’язку з обмеженою кількістю місць, школа проводить ретельний відбір майбутніх учнів. Приймають і невелику кількість іноземних студентів, але лише хлопчиків з 14 років, для яких при школі є резиденція.

Розташована школа у невеликому туристичному містечку Ешбі-де-ла-Зух у самому центрі Англії. Місто приваблює туристів своєю унікальною архітектурою та старовинним замком, а також неповторною розміреною атмосферою невеликого міста. З аеропорту Хітроу сюди можна дістатися за 2,5 години, а від аеропорту Бірмінгем всього 40 хвилин.

Переваги навчання

– Рівень академічної підготовки в Ashby School є досить високим. Випускники зазвичай вступають до університетів першого вибору, серед яких університети Рассел Груп.

– Насичена позакласна програма дозволяє активно проводити час після уроків та розвивати свої таланти. Практично всі студенти відвідують клуби за інтересами, займаються творчістю, навчаються грати на музичних інструментах або грають у театрі.

– Велика увага в школі приділяється спорту. Тут, окрім обов’язкової програми, є також безліч факультативних спортивних секцій та додаткові заняття з професійними тренерами.

– Учнів школи привчають брати посильну участь у роботі школи та місцевої спільноти. Наприклад, студенти можуть стати наставниками для молодших школярів, збирати гроші на благодійність, працювати у шкільній раді чи допомагати у резиденції.

Програми

GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

Математика, біологія, хімія, музика, комп’ютерні науки, дизайн продукції, драма та театрознавство, економіка, англійська мова, фізика, філософія та етика, кінознавство, харчознавство, французька мова, вища математика, фізкультура, географія, німецька мова, історія, психологія, медіазнавство, англійська література, бізнес науки, фотографія, мистецтво та дизайн, інжиніринг, подорожі та туризм.

Школа Ashby School

Позакласні заходи

Усі учні школи можуть стати учасниками програми на приз герцога Единбурзького. Це свого роду змагання, в яких беруть участь підлітки по всій Великій Британії та виконують завдання у різних сферах – навчанні, спорті, туризмі та громадській діяльності. Під час шкільних канікул проходять захоплюючі екскурсії та поїздки. За останні роки учні школи Ешбі побували у різних історичних та туристичних місцях Англії, а також у Франції, Італії, США та на Борнео. Крім цієї основної програми, протягом усього року для студентів-пансіонерів проходить маса заходів культурного та розважального характеру. Наприклад, у вільний час школярі часто вирушають у кіно чи на театральні постановки, катаються на ковзанах чи грають у боулінг. У хорошу погоду разом із викладачами вони можуть вирушити на природу – погуляти чи покататися на велосипедах. Оскільки серед пансіонерів одні хлопчики, то вони з великим інтересом відвідують футбольні матчі та змагання з регбі, вирушають із наметами у вихідні дні до лісу чи в гори.

Клуби за інтересами

Щодня після уроків у школі Ешбі проходять зустрічі членів клубів за інтересами. Метою таких клубів є додатковий розвиток навичок та талантів у студентів або глибше вивчення шкільних предметів. Серед популярних занять кулінарія, графіка та дизайн продукції, садівництво, образотворче мистецтво, кінознавство, медицина, театр, оркестр, інжиніринг, ораторське мистецтво, програмування, джаз-банд та письменницька майстерність.

Спорт

Усього школа пропонує близько 30 спортивних напрямків, але основними є баскетбол, волейбол, доджбол, бадмінтон, настільний теніс, нетбол, регбі, жіночий та чоловічий футбол.

Інфраструктура

Сучасні аудиторії, обладнані інтерактивними дошками, комп’ютерна зала, класи для занять музикою, образотворчим мистецтвом, кухні для уроків кулінарії, окремий корпус для учнів випускних класів, бібліотека, тренажерний зал, спортивний зал, майданчики для різних видів спорту, критий басейн, церква.

Проживання та харчування

Велична резиденція у георгіанському стилі, розташована поблизу церкви XV століття та руїн замку Ешбі, є домом для 75 юнаків. Для дівчат можливість проживання при школі не передбачено. Пансіонери школи Ешбі – це учні, які приїжджають сюди з віддалених куточків Англії та міжнародні студенти.

Проживання доступне за запитом з 14 до 19 років. Для іноземних студентів проживання у резиденції – це чудовий шанс покращити своє знання англійської мови та, що не менш важливо, завести друзів та стати частиною однієї великої спільноти. Для учнів 14-16 років передбачені кімнати на кілька осіб з окремою ванною кімнатою. Учні 17-19 років можуть розраховувати на одно- або двомісну кімнату, також із власною ванною кімнатою. У резиденції теж є кухня та зона відпочинку, комп’ютерний зал, кімната для ігор та навчальна аудиторія. На всій житловій території є доступ до Інтернету. Кімнати у резиденції щодня прибирає спеціальний персонал, але хлопців також просять наглядати за порядком. Усім студентам-пансіонерам гарантоване триразове харчування та можливість готувати перекуси у будь-який час на спільній кухні.

Вартість £12, 282 за проживання та харчування на рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ