Школа St. Francis College

Школа St. Francis College
Розташування
м. Летчуерт-Гарден-Сіті
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

 

Заснована в 1933 році, школа St. Francis’ College протягом усього часу свого існування дає першокласну освіту для дівчаток від 3 до 18 років і докладає максимум зусиль для розвитку всіх талантів своїх учениць. Завдяки маленьким класам, індивідуальному підходу, увазі та теплій атмосфері кожна школярка відчуває увагу та підтримку викладачів і прагне досягнути максимуму у навчанні, соціальному житті та власному розвитку. Двері школи відчинені і для міжнародних студенток – з 11 років можна подавати заявку на зарахування. Загалом у школі навчається 380 осіб, з них 59 – іноземні студентки.

Розташована школа у першому у світі місті-саді Летчуерт-Гарден-Сіті та займає близько 3 га неподалік центру міста. Пряме залізничне та автомобільне сполучення з Лондоном дозволяє дістатися сюди з аеропорту Хітроу менше, ніж за 2 години. У разі потреби школа може організувати трансфер до/з аеропорту.

Переваги навчання

– 30% студенток закінчують школу на “відмінно” та 94% усіх випускниць вступають до обраних ВНЗ. Для здобуття вищої освіти школярки часто обирають Імперський коледж Лондона, університет Бата, Королівський коледж Лондона, Даремський університет, Кембридж, Лондонську школу економіки та університет Ексетера.
– У школі працює відділення англійської мови як іноземної. На базі цього відділення ведуться уроки англійської для іноземних студенток. Залежно від рівня знання мови, кожен семестр регулюється кількість занять для кожної школярки. За бажанням тут можна підготуватися до складання іспиту IELTS.
– Своєю головною метою школа визначає не лише високі академічні результати, а й різнобічний розвиток, підготовку до подальшого навчання, лідируючої позиції у суспільстві та самостійного життя.
– У старших класах проходить підготовка до вступу до ВНЗ. Дівчата вчаться проходити співбесіди, писати мотиваційні листи та правильно вибирати майбутнє місце навчання. У програмі є також планування власного бюджету, управління часом, приготування збалансованих страв за невеликі витрати та інші корисні для студентів навички.
– Інспекція незалежних шкіл ISI відзначає академічну підготовку вище середнього по країні, позитивне ставлення до навчання, активну соціальну позицію школярок, а також прекрасні умови проживання та навчання.

Програми: GCSE, A-level

Предмети рівня A-level: у старшій школі учні можуть вибрати три або чотири предмети рівня A-level із 23 запропонованих предметів. У цьому списку біологія, хімія, фізика, географія, мистецтво та дизайн, бізнес науки, латина, комп’ютерні науки, музика, фотографія, драматургія, економіка, англійська література, французька мова, вища математика, німецька, політологія, історія, математика, фізкультура, психологія, релігієзнавство, антична література.

Позакласні заходи: кожен день студенток школи St. Francis’ College наповнений не лише навчанням, а й різноманітними зустрічами та заняттями у клубах за інтересами. Двічі на рік відбуваються великі концерти, де беруть участь усі шкільні музичні гурти та хори. А протягом року організовують вечори джазової музики, рок-музики, виконання класичних творів, танцювальних та вокальних номерів. Ті студенти, які задіяні в театрі, готують ролі та декорації до мюзиклів та п’єс. Гра в театрі часто перетинається з танцями, які представлені у школі різними напрямками – від класичного балету до сучасних танців. У вихідні дні дівчаток чекають екскурсії, з яких найпопулярнішими є поїздки до Лондона та Кембриджу. Крім походів музеями та історичними місцями, учениці займаються і активними видами відпочинку – катаються на ковзанах, грають у пейнбол, займаються скелелазінням і вирушають у піші походи. У Летчуерті є кінотеатр, торгові центри та безліч кафе, тож дівчата іноді вирушають погуляти до міста, сходити в кіно, купити обновки чи з’їсти морозиво.

У жовтні в школі традиційно готуватиметься екскурсія на три-чотири дні до одного з європейських міст. За останні роки школярки побували у Кельні, Флоренції, Барселоні, Празі та Амстердамі. Студентки також можуть брати участь у проекті World Challenge &amp, True Adventure, що допомагає побачити далекі країни. На початку року визначається країна, потім проводяться різноманітні заходи для збирання коштів на поїздки. Востаннє студенти були на Борнео, а незабаром збираються відвідати Еквадор. Школа також співпрацює з Kanyike Project в Уганді. Це благодійний проект, який допомагає дітям в Уганді здобути освіту та гідну медичну допомогу. Студентки-випускниці можуть провести 2 тижні в Уганді та взяти особисту участь у допомозі дітям цієї країни.

Клуби за інтересами: ораторське мистецтво, модель ООН, гра на різних музичних інструментах (скрипка, кларнет, альт, флейта, фортепіано, ударні та духові, віолончель, гобой, синтезатор), оркестр, ансамбль, акторська майстерність, медична спільнота, ветеринарна спільнота, науковий гурток, хімічні досліди, математичний гурток, логічні і математичні загадки, кілька хорів, рок-група, в’язання, фотографія, археологія, антична цивілізація, балет, сучасні танці, змагання на приз герцога Единбурзького.

Спорт: спорт є невід’ємною частиною навчальної програми школи, але, окрім уроків фізкультури, можна також відвідувати і додаткові заняття. За рік у школі проходить близько 200 змагань як внутрішньошкільних, так і на рівні графства та країни. Найбільшою популярністю користуються такі напрямки як англійська лапта, гольф, аеробіка, плавання, легка атлетика, теніс, біг, футбол, хокей та нетбол.

Інфраструктура

Учбові будівлі з окремим центром для старшокласників, каплиця, їдальня, резиденція, театр на 330 осіб, бібліотека, танцювальні студії, лабораторії для природничих предметів, музичні класи, 20-метровий критий басейн, тенісні корти, майданчики для нетболу, спортивні та ігрові майданчики.

Проживання та харчування

Верхні поверхи шкільної навчальної будівлі займає резиденція для дівчаток. На сьогоднішній день тут мешкає 65 осіб з Англії та інших країн світу. Для молодших дівчат облаштовані кімнати на 3-4 особи, а старшокласниці можуть жити в двомісних або одномісних кімнатах. Снідають, обідають та вечеряють школярки у великій шкільній їдальні. При складанні меню були враховані потреби дітей у корисних речовинах та можливі алергії. Кухарі використовують лише свіжі продукти, переважно місцевого походження, при цьому у шкільному меню є страви на будь-який смак.

Для затишного проведення часу в резиденції є кімнати відпочинку з настільними іграми, матеріалами для творчості, ігровими приставками та телевізором. На всій території школи є Wi-Fi.

Вартість - £ 11,170 за семестр та £4,500 депозит.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ