Школа St. John’s School

Школа St. John’s School
Розташування
м. Сідмут
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Розташована у мальовничому приморському місті Сідмут, незалежна школа St. John’s School запрошує на навчання хлопчиків та дівчаток з 2 до 16 років. Окрім британських школярів, у школі навчаються підлітки з Іспанії, Франції, Росії, Казахстану, Китаю, Чилі, ПАР та інших країн світу. Навчання у St. John’s School дає їм чудові можливості на продовження навчання у школах та університетах Великої Британії.

Школа Св. Джона невелика, на сьогоднішній день тут лише близько 250 учнів. Учителі знають усіх дітей поіменно, адже в одному класі навчається в середньому по 10 осіб. Уважне ставлення до кожного, дружня атмосфера та розширена програма навчання дозволяє кожному учневі максимально розкрити свій потенціал. Окремо варто виділити унікальне розташування школи на Юрському узбережжі, яке є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Чудові вигини та обриви берегової лінії приваблюють туристів з усього світу, а зручні затоки дозволяють займатися водними видами спорту – серфінгом, каякінгом, вітрильним спортом та веслуванням. До того ж місто Сідмут має чудове транспортне сполучення з Брістолем і Лондоном, а міжнародний аеропорт Ексетер знаходиться всього в 20 хвилинах їзди.

Переваги навчання

– Для всіх іноземних студентів діє програма вивчення англійської мови та, окрім основної навчальної програми, вони відвідують щонайменше 5 занять на тиждень, присвячених покращенню знань англійської. За бажанням вони можуть скласти іспити KET/PET або FCE.
– Серед запропонованих програм – короткострокові курси для іноземних студентів. Це чудова можливість для тих, хто не має в своєму розпорядженні часу, але хоче покращити знання англійської мови, спробувати себе в традиційних британських видах спорту і побачити краси Великої Британії, а також, нехай і ненадовго, стати частиною англійської спільноти школярів.
– Згідно з відомим рейтингом Sunday Times Schools Guide за результатами іспиту GCSE школа посідає 15 місце у Великій Британії. Це показник відмінної академічної роботи та професіоналізму викладачів.
– У школі приділяють велику увагу розвитку навичок виступу на публіці, веденню дискусій та аргументованому вираженню різних точок зору. Завдяки цьому школярі чудово спілкуються один з одним і не бояться виступати як на шкільних презентаціях, так і на великих зборах.
– Учні школи St. John’s відзначають, що відчувають підтримку з боку викладачів та мотивовані думати самостійно, шукати креативні вирішення різних питань та отримувати додаткові знання. А випускники школи вказують, що завдяки такому підходу вони змогли досягти успіху у подальшому навчанні та житті.

Програми

iGCSE, Pathway to GCSE Programme, короткострокові курси для студентів 9-16 років.

Позакласні заходи

Учням школи St. John’s ніколи нудьгувати, адже у школі постійно відбуваються різноманітні заходи – спортивні змагання, концерти, наукові олімпіади, театральні постановки, вікторини та ігри. Практично кожен школяр є учасником хоча б одного клубу за інтересами, але найчастіше хлопці відвідують кілька гуртків та насолоджуються творчістю, спортом чи саморозвитком у колі однодумців. Додатково тут проходять і невеликі майстер-класи, наприклад, можна навчитися готувати якесь блюдо або створити машину на радіокеруванні. У вихідні дні відбуваються екскурсії та поїздки для всіх бажаючих. Наприклад, популярністю серед школярів користуються ігри в пейнтбол, боулінг, катання на ковзанах або верхи, походи з елементами сходження в гори, а також поїздки в акваріум у Плімуті, екскурсії Ексетером і Лондоном. З 14 років будь-який учень школи може стати учасником змагань на приз герцога Единбурзького та спробувати свої сили в експедиціях і походах, волонтерській роботі та фізичній підготовці.

Клуби за інтересами: театр, хор, гра на різних музичних інструментах, кулінарія, оркестр, образотворче мистецтво, дизайн та технології, ораторське мистецтво, інженерний клуб Формула 1, науковий клуб STEM (наука, технологія, інжиніринг і математика), літературний гурток.

Спорт: гімнастика, плавання, біг, легка атлетика, теніс, регбі, хокей, нетбол, футбол, крикет, міні-футбол, англійська лапта.

Інфраструктура

Навчальні будівлі вікторіанської епохи, резиденції, спортивний центр, спортивні поля для різних ігор, тенісні корти, басейн на відкритому повітрі та критий басейн, каплиця, театр, танцювальний зал, творча студія, комп’ютерні класи, наукові лабораторії.

Проживання та харчування

Іноземні учні школи можуть вибрати проживання в резиденції або в сім’ї, що приймає. У резиденції хлопчики та дівчатка проживають окремо, а для того, щоб потрапити до будівлі, використовуються електронні карти-ключі. Житловий фонд включає одномісні, двомісні і тримісні кімнати. Одна резиденція розрахована приблизно на 20 осіб, що робить життя тут схожим на велику та дружню сім’ю. Для кожного студента передбачені окреме ліжко, шафа, комод, навчальна зона. Для спілкування та відпочинку студенти збираються у спільних кімнатах з м’якими меблями, телевізором та настільними іграми.

Ті студенти, які обирають проживання в сім’ї, що приймає, отримують окрему кімнату з усім необхідним і харчуються разом із сім’єю. Вони також можуть брати участь у всіх заходах, що проводяться вечорами та у вихідні дні для студентів-пансіонерів.

Вартість: £ 8,850 - 10,950 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ