Ockbrook school

Ockbrook school
Розташування
м. Окбрук, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Заснована у 1799 році, школа Ockbrook school має багату історію і входить до списку кращих шкіл регіону та країни. Кампус школи розкинувся на милі у мальовничій сільській місцевості між двома історичними містами – Ноттінгемом та Дербі. Завдяки такому розташуванню школярі можуть насолоджуватися свіжим повітрям та природою, водночас звідси рукою подати до малих і великих міст з їхніми можливостями культурного життя та відпочинку.

З одного боку, школа Окбрук досить велика, щоб дозволити собі найкращих викладачів та широкий вибір предметів, але, з іншого боку, не надто велика, що дає можливість зберігати індивідуальний підхід та особисту участь у житті кожного студента. Загальна кількість учнів школи налічує близько 400 осіб, тут раді учням будь-якої національності та конфесії. Іноземних учнів у школі Окбрук не так і багато – всього 22 студенти.

Переваги навчання

– Навчання у випускних класах націлене на першокласну підготовку до складання іспиту A-level та вступу до університету. Завдяки цьому багато студентів не лише вступають до гідних навчальних закладів, а й до відомих у всьому світі університетів Рассел Груп.

– Особливо сильною у школі вважається підготовка з біології, хімії, фізики, географії та іноземних мов. Але, крім точних наук, у школі велика увага приділяється розвитку творчості. Саме тому тутешні студенти з великим задоволенням та високими результатами займаються музикою та дизайном.

– Спортивна підготовка у школі Окбрук на досить високому рівні. Школярі можуть займатися будь-яким із запропонованих видів спорту та розвивати свої спортивні таланти, беручи участь у змаганнях з іншими школами.

– Відповідно до звіту Інспекції приватних шкіл ISI школа Ockbrook school на “відмінно” справляється з доглядом за дітьми та організацією їх проживання, проведенням позакласних занять, викладанням та роботою з батьками. Також були відзначені глибокі знання з предметів та якість навчальних програм.

– Для студентів, у яких англійська є іноземною мовою, працює спеціальна програма додаткової підготовки. Завдяки цим заняттям іноземці швидше адаптуються в нових умовах і знаходять спільну мову з англійськими школярами.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level: англійська мова, соціологія, англійська література, математика, біологія, хімія, фізика, мистецтво та дизайн, бізнес науки, драматургія, економіка, харчознавство, географія, історія, комп’ютерні науки, французька, німецька, музика , фізкультура, політологія, дизайн продукції, релігієзнавство.

Позакласні заходи

З 9-го класу всі студенти можуть брати участь у захоплюючих змаганнях на приз герцога Единбурзького. Ця програма допомагає розвивати особисті якості та навички у 4 основних сферах: волонтерство, особистісний розвиток, фізична підготовка та участь у походах. Є й масштабніші проекти. Щороку зусиллями шкільного керівництва та учнями планується і готується закордонна поїздка. За останні роки учні школи Окбрук побували в Уганді, Еквадорі, Ботсвані, Замбії, Індії, Непалі, Белізі та на Борнео. У рамках спортивної підготовки для підлітків відбуваються лижні тури. Завдяки цим поїздкам школярі вчаться кататися на лижах та сноубордах, а також відвідують гарні курорти в Австрії та США.

Щосуботи або щонеділі для всіх студентів-пансіонерів організовують поїздки або екскурсії. Наприклад, учні можуть вирушити до Ноттінгема, Кембриджу та інших міст регіону, а також сходити в кіно, боулінг, тематичний парк, театр або музей. У хорошу погоду підлітки разом із вихователями вирушають на пікнік, прогулянку лісом, катаються на велосипедах або влаштовують командні ігри на природі. Щорічно проходить поїздка на фабрику солодощів «Світ Кедбері», де можна поспостерігати за процесом виготовлення шоколаду та дізнатися про всі “солодкі” секрети, на фестиваль вогнів і феєрверків у Матлок Дейл та на чарівні різдвяні вистави. До думки студентів у резиденції прийнято прислухатися, тому програма вихідного дня часто складається з урахуванням побажання школярів.

Клуби за інтересами

Студенти школи обов’язково беруть участь в одному з клубів за інтересами. Вибір тут досить великий, тому кожен знайде хобі за смаком. Варто згадати такі основні напрямки як образотворче мистецтво, театр, літературний гурток, ораторське мистецтво, оркестр, хор, камерний хор, ансамбль флейт, клуб музичної теорії, танці різних напрямків, клуб молодих підприємців, стратегічні ігри, письменницька майстерність та ін.

>

Спорт

Крикет, нетбол, хокей, легка атлетика, теніс, англійська лапта, біг, футбол.

Інфраструктура

Кілька навчальних корпусів для різних вікових груп з обладнаними за останнім словом техніки аудиторіями та комп’ютерними класами, спортивний комплекс та фітнес-зал, арт-центр, танцювальна студія, музичні класи, наукові лабораторії, поля для різних видів спорту, басейн, бібліотека, театральна студія, облаштовані зони відпочинку.

Проживання та харчування

На території шкільного кампусу є кілька невеликих резиденцій, які розраховані на 15-20 осіб. У цих резиденціях школярі мешкають як велика дружна сім’я, головою якої є господиня дому.

Студенти можуть розраховувати на місце у резиденції починаючи з 7 класу. Крім мебльованих житлових кімнат, у резиденції є спільні кімнати, в яких студенти спілкуються один з одним, відпочивають, читають чи грають. Також є кімнати, де встановлені великі телевізори, DVD-програвачі та м’які дивани і крісла для комфортного проведення часу. У кожній резиденції є Wi-Fi, який використовується для навчання та спілкування з рідними. Є в резиденції і просторі обладнані кухні, які слугують місцем для чайних посиденьок і для приготування перекусів між основними прийомами їжі. Снідають студенти у своїх резиденціях, а обідають і вечеряють у сучасній великій шкільній їдальні.

£ 4,390 за семестр навчання + £ 300 депозит. Усі додаткові заняття, секції та екскурсії оплачуються окремо.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ