Школа Bede’s

Школа Bede’s
Розташування
м. Аппер Діккер, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа Bede’s – один із провідних навчальних закладів півдня Англії, заснований у 1978 році. Розташована вона на 56 га мальовничої горбистої місцевості графства Суссекс. Від аеропорту Хітроу сюди можна дістатися за годину, приблизно стільки ж займе дорога від аеропорту Гатвік. У школі навчається 750 студентів, із яких 300 постійно проживають у шкільних резиденціях. Іноземні студенти приїжджають навчатися сюди з 30 країн світу, але їхній відсоток ніколи не перевищує 18-20%.

Школа сповідує холістичний підхід у навчанні. Така практика забезпечує гармонійний розумовий та фізичний розвиток особистості та підготовку до повноцінного самостійного життя після закінчення школи.

Переваги навчання

– Іноземних студентів розміщують у резиденціях рівномірно, що гарантує постійне спілкування англійською мовою та істинно британську атмосферу.

– Для випускників організовуються поїздки до різних університетів, таких як Оксфорд, Кембридж, Імперський коледж, університет Суссекса та інші. Це дозволяє скласти уявлення про майбутнє місце навчання та зробити правильний вибір на користь відповідного ВНЗ. Іноземні студенти також отримують інформацію про навчання в інших країнах Європи та Америки.

– Інспекція приватних шкіл Великої Британії ISI визнає переваги навчання у школі Bede’s та дає їй найвищу оцінку.

– Всі іноземні студенти можуть відвідувати додатковий мовний курс для покращення знання англійської мови.

– Кожні три тижні батьки учнів отримують докладний звіт про результати навчання та діяльність їхньої дитини.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, iGCSE, однорічна програма GCSE для іноземних студентів, Sixth Form.

Предмети рівня A-level

Школа пропонує понад 70 програм рівня A-level, серед яких традиційні предмети даного рівня, а також розширені програми передуніверситетського рівня та професійні програми BTEC.

Школа Bede's

 

Позакласні заходи

Протягом року у школі проходить понад 200 заходів – спортивних, музичних, театральних та тематичних. У кожній резиденції також відбуваються вечори спільного перегляду фільмів, вікторини, барбекю, танці та святкові вечори. Щонеділі учні школи можуть вирушити на екскурсію, список яких публікується на сайті школи кожен семестр. Це і поїздки до найближчих міст з прогулянками по місту, відвідуванням кафе та магазинів, і відвідування культурних та історичних місць Англії, та виїзди на природу.

Клуби за інтересами

У школі діють сім різних напрямків і загалом налічується 140 груп за інтересами для школярів різного віку. Любителі творчості обирають групи з кераміки, фотографії, малювання, металообробки, виготовлення прикрас, крою та шиття. Для студентів, які хочуть розвивати музичні та сценічні мистецтва, діють класи з гри на музичних інструментах (гітара, кларнет, флейта, фортепіано, саксофон, скрипка), співи та хорові співи, оркестр камерної музики, джаз-банд, кабаре та театр. Наукові клуби включають спільноти з політики та економіки, англійської мови, комп’ютерного програмування, теології та філософії, модель ООН, письменницький гурток. Такі хобі як ремонт автомобілів, шахи, картинг, вітрильний спорт, катання на гірських велосипедах, більярд, виноробство, в’язання, настільні військові ігри також розвиваються у школі. Тілесні практики включають біг, медитацію, тхеквондо, зумбу, фітнес. Ще одним напрямком є ​​волонтерська допомога, зв’язки з громадськістю, зоологічна спільнота та змагання на приз герцога Единбурзького.

Спорт

Школа забезпечує викладання спорту на професійному рівні, серед викладачів є провідні спортсмени Англії. Шкільні команди з крикету, футболу, хокею та тенісу успішно беруть участь у змаганнях на рівні графства, регіону та країни. Окрім цих спортивних напрямків, учні можуть також займатися нетболом, баскетболом, регбі, сквошем, бадмінтоном, верховою їздою, вітрильним спортом, плаванням, індивідуальними тренуваннями та іншими спортивними напрямками.

Інфраструктура

Зоопарк з 500 тваринами, школа мистецтв з 11 аудиторіями та бібліотекою мистецтв, ІТ центр, 5 резиденцій, церква, відділення медіа та режисури, зали для кераміки, школа танців, бібліотека, театр, музичні зали, спорт-центр, корпус для гри в крикет, тенісні корти, арена для гри в хокей, фітнес-студія, басейн, спортивні майданчики, наукові лабораторії, парк.

Проживання та харчування

П’ять сучасних розкішних резиденцій дозволяють розмістити понад 300 студентів, які не лише навчаються, а й живуть у школі. Юнаки та дівчата живуть у різних будинках, кожен з яких має власну філософію. Зазвичай школярі розміщуються по двоє і кожному відводиться місце для сну, навчання та зберігання особистих речей. У резиденціях обладнані кімнати відпочинку з телевізором, настільними іграми та зонами для спілкування.

Меню школярів відзначено п’ятьма зірками за першокласне приготування, збалансованість та підбір страв. Для приготування використовуються найкращі продукти місцевого виробництва, а в меню завжди є традиційні британські страви, улюблені національні страви інших культур, фрукти, соки, салати і ароматна випічка. Окрім триразової подачі страв, кожен школяр може зробити собі легкі перекуси на кухні своєї резиденції.

Від £11,720 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ