Середня освіта в Австрії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Останнім часом все більш популярним стає навчання дітей у середніх школах за кордоном. Однією з найкращих можливостей є здобуття середньої освіти в Європі, а саме в Австрії.

Школярам надається чудова можливість навчатися німецькою або англійською мовами та отримати диплом як австрійської школи, так і міжнародний диплом, такий як International Baccalaureate.

Варто відзначити, що школярі-іноземці вважають за краще навчатися в австрійських середніх школах-пансіонах, а саме на території шкільних кампусів, де вони не тільки проходять процес навчання, а й проживають у студентських резиденціях, займаються улюбленим видом спорту (футбол, баскетбол, плавання, теніс, танці), а також цікаво та весело проводять вільний час.

Слід звернути увагу на те, що школи Австрії мають дуже сильну навчальну базу, особливо шкільні лабораторії, що обладнані на університетському рівні. Але що найважливіше, чому більшість іноземних студентів вважають за краще займатися в середніх школах в Австрії, це високий відсоток вступників до кращих університетів світу, багато з яких отримують стипендії на навчання.