SOTOGRANDE INTERNATIONAL SCHOOL

SOTOGRANDE INTERNATIONAL SCHOOL
Розташування
м. Сотогранде, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Sotogrande International School розташована в 30 хвилинах їзди від Марбельї (Costa Del Sol), в курортному місті Сотогранде – молодому місті Іспанії, яке є найбільшим портом для катерів і яхт.

Загальна кількість міжнародних студентів 625.

Учні цієї школи в Іспанії показують відмінні результати з екзамену IB щороку. У 2014 році за підсумками іспитів середній бал зі школи – 34 бали; у той час як середній бал у світі з іспитів IB 29,83.

Випускники школи Sotogrande 2013 року вступили до таких університетів, як:

  • Англія: City University London, Imperial College, UCL, Manchester University, Durham, Edinburgh, Loughborough, Westminster, Exeter University, Bristol, Sussex, Lancaster University, Tech Music School;
  • Іспанія: університети ESADE Barcelona, Universidad Francisco de Vitoria Madrid;
  • США: університет Boston, School of Visual Arts NY;
  • Канада: університет Western Ontario, University of British Columbia;
  • Німеччина: університет Konstanz;
  • Данія: університет VIA UC Horsens;
  • Нідерланди: Webster University Leiden.

У школі навчаються студенти 42 національностей, серед яких 30% британці, 30% іспанці та 40% багатонаціональний склад.

Навчання відбувається у кілька етапів:

  • Primary School (EC-PYP) Початкова школа від 3 до 11 років;
  • Secondary School (MYP) Середня школа від 12 до 16 років;
  • Diploma (IB) Диплом від 16-18 років.

Навчальний рік складається з трьох семестрів: зимовий семестр (вересень – грудень), весняний семестр (січень – середина квітня), літній семестр (квітень – червень).

Чим цікава Sotogrande International School?

Освітній процес у школі побудований таким чином, щоб учні відчували себе в безпеці, відчували себе захищеними, відчували постійну підтримку та заохочення в процесі їх навчання.

Випускники отримують диплом Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate Diploma), який на сьогоднішній день є одним із найпрестижніших рівнів середньої освіти.

Отримання такого диплому дозволяє випускникам почуватися впевнено у подальшій освіті. Вони стають студентами таких університетів, як City University London, Imperial College London, School of Visual Art NY, Francisco de Victoria Madrid та інших.

Осначення школи

На території цієї приватної школи в Іспанії є все для здобуття відмінної освіти в Європі: великий басейн, тренажерний зал та танцювальна студія, класи для занять музикою, кухня для учнів та кімнати для відпочинку, спортивні майданчики.

Спорт і дозвілля

Діти можуть займатися одним або кількома видами спорту у вільний від навчання в Іспанії час. На вибір пропонуються заняття верховою їздою, гольфом, тенісом, футболом, баскетболом, волейболом, плаванням тощо.

У вільний від занять час учні можуть займатися у гуртках та секціях за своїми інтересами – кайтсерфінг, музика, драматичний гурток, живопис. Діти також беруть участь у благодійних заходах та акціях.

Проживання

Школа має 3 кампуси: Sotogrande, Sanroque та Rio. Проживання на кампусах організовано в 1-2-місних кімнатах. В усіх кампусах є безпровідний інтернет.

У 2013 р. відкрився новий корпус у кампусі Rio на базі 4* готелю зі своїм плавальним басейном, танцювальною студією, бібліотекою.

Вартість навчання, проживання в пансіоні, харчування, позакласних занять на рік:

€22 100 – 32 650 (залежно від віку учня).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ