Міжнародна школа San Patricio

Міжнародна школа San Patricio
Розташування
м. Толедо, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
іспанська, англійська
Вік
від 3 до 19
Програми
Детальна консультація

San Patricio – це сімейний приватний навчальний заклад, який має три центри в Мадриді, один центр у Толедо. Школа розташована в ексклюзивному житловому районі Толедо.

Міжнародна школа San Patricio

Міжнародна школа San Patricio Toledo, заснована у 2006 році, пропонує три програми міжнародного бакалаврату: PYP (програма початкової освіти), MYP (Програма середнього віку) та DP (Програма Диплома). Крім того, навчальний заклад пропонує своїм студентам отримати офіційні сертифікати, видані Кембриджським університетом та Коледжем Трініті у Лондоні, а також DELE (диплом іспанської мови як іноземної) Інституту Сервантесу.

Міжнародна школа San Patricio

Про програми

Програми Міжнародної школи San Patricio Toledo призначені для дітей та підлітків віком від 3 до 19 років:

  • на початковій програмі Міжнародного бакалаврату (PYP IB) можуть навчатися діти віком від 3 до 11 років.
  • програма Міжнародного бакалаврату для середнього віку (MYP IB) розрахована на дітей віком 11-16 років.
  • дипломна програма Міжнародного бакалаврату, призначена для підлітків 16-19 років, є академічним спеціальним курсом із власною системою оцінювання знань.

Про інфраструктуру

Інфраструктура школи організована таким чином, щоб задовольнити потреби всіх учнів: від найменших до підлітків. Декор, меблі та планування підходять для відповідного віку і дозволяють вчителям виконувати свою роботу найкращим чином.

Для малюків є кімнати для психомоторики, кімнати для відпочинку, ігрові майданчики, басейн, кафетерій, кімнати з цифровими дошками.

Школа також оснащена всім необхідним для навчання дітей середнього та шкільного віку: спортивними майданчиками, критим спортивним центром, комп’ютерними залами, залом для глядачів, кафетерієм, практичними лабораторіями, конкретними класами для кожного предмета, постійним доступом до комп’ютерної мережі та до Інтернету.

Про резиденцію

Іноземні студенти можуть проживати у резиденції Міжнародної школи San Patricio Toledo з 12 років. Резиденція розташована на кампусі школи, а це означає, що діти перебувають під наглядом 24 години на добу. Крім того, їм не потрібно буде витрачати час та гроші на дорогу до школи та назад.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ