Caxton College

Caxton College
Розташування
м. Валенсія, Іспанія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
іспанська, англійська
Вік
від 11 до 18
Програми
Детальна консультація

 

Приватна англійська школа-пансіон Caxton College

Приватна англійська школа-пансіон Caxton College знаходиться в передмісті Валенсії всього за 20 хвилин від пляжу Costa de Valencia у місті Пусоль; член NABSS – Національна Association of British Schools in Spain, Association of Boarding Schools, Association of Private Schools in Spain, належить до кращих коледжів Іспанії.

Загалом у школі навчається близько 1.400 студентів, з яких 20% – це школярі з інших країн світу. Усі викладачі – професіонали та носії мови. Школа має чудові умови для навчання: класи обладнані інтерактивними дошками, є басейн довжиною 25 м, лабораторії природничих наук, спортивні майданчики, балетна студія, два комп’ютерні класи з сучасним обладнанням, багата бібліотека та багато іншого.

У Caxton College приймають школярів з 11 до 18 років на різні терміни навчання – на місяць, один триместр, повний академічний рік, а за бажання і на більш тривалі терміни. Школярам забезпечується проживання в іспаномовній або англомовній сім’ї.

Програма навчання

Caxton College займається за британською програмою. Навчання розпочинається у вересні та лютому.

Середня школа (Secundaria) приймає дітей віком від 11 до 16 років на програми британської школи, але з іспанською специфікою. Наприкінці відповідного класу передбачено складання іспитів IGCSE, A-level, а також предметів, необхідних для вступу до іспанського університету.

Предмети 7–9 класу: математика, природничі науки, англійська мова, соціологія, релігієзнавство, етика, французька та німецька мови, валенсійський діалект, мистецтво, географія, історія, інформатика, музика та фізичне виховання.

Предмети 10–11 класу: на обов’язковій основі вивчається частина предметів з вищевказаних, проте учням надається великий ступінь самостійності у виборі дисциплін, що їх цікавлять.

Caxton College пропонує дуже хорошу підготовку для вступу до вищих навчальних закладів не лише Іспанії, а й Європи, США, Канади та Великої Британії.

Коледж пропонує спеціальну програму для іноземних учнів, яка полягає у додаткових заняттях іспанською та англійською мовами.

Приватна англійська школа-пансіон Caxton College

 

Спорт та позакласні заняття

Учні можуть відвідувати як спортивні секції, так і різні гуртки за інтересами.

На вибір пропонують заняття аеробікою, баскетболом, футболом, дзюдо, тхеквондо, тенісом, шахами, вітрильним спортом, карате, балетом, волейболом. Спортивні команди школи регулярно беруть участь у змаганнях на національному та міжнародному рівнях.

Для учнів відкриті гуртки з кулінарії, іноземних мов (французька, китайська та ін.).

Любителі творчості можуть займатися грою на музичних інструментах, вокалом, малюванням, живописом, скульптурою.

Проживання

Caxton College пропонує можливість перебувати в пансіоні 5 днів на тиждень (з понеділка по п’ятницю) або 7 днів на тиждень протягом академічного року.

Діти розміщуються в сім’ях, неподалік коледжу. Школа ретельно відбирає сім’ї для своїх учнів. Життя в іспанській сім’ї – це постійне спілкування з носіями мови, знайомство з культурою іспанського народу. В окремій кімнаті мешкає 1–2 особи, умови проживання стандартні. Харчування – повний пансіон; є можливість підбору вегетаріанської чи особливої дієти.

До кожного новачка приставляється один з його однокласників, який «курує» дитину: знайомить з викладачами та учнями, спочатку допомагає їй дістатися від місця проживання до школи і назад, допомагає їй влитися в колектив.

У школі є координатори, які займаються контролем іноземних учнів. Раз на 2 місяці вони складають звіт для батьків, до якого входять інформація та відгуки від сім’ї, відомості про успішність і фотографії дитини.

Вартість: €6,040 за семестр.

Рік складається з 3-х семестрів.

Сюди входять:

 • Заняття з обраної програми курсу;
 • Проживання та харчування;
 • Користування інфраструктурою школи та інтернетом;
 • Розважальна програма.

Додатково оплачується:

 • Реєстраційний внесок — €650;
 • Депозит (використовується для непередбачених випадків, повертається після закінчення навчання) — €1500;
 • Медична страховка для учнів із країн, які не є країнами ЄС — €325 на рік;
 • Навчальні матеріали (середня освіта) — €400 на рік;
 • Уніформа (за потреби) — близько €400;
 • Організація складання зовнішніх іспитів: 11 клас (IGCSE) — €450, 12-13 класи (AS Level, A-Level) — €600;
 • Додаткові екскурсії (крім передбачених обраною програмою);
 • Проживання в сім'ї під час різдвяних, великодніх або літніх канікул — €35 на добу;
 • Візовий збір у посольстві;
 • Авіапереліт;
 • Трансфер з/в аеропорт.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ