Подвійний диплом (Чехія, Швейцарія)

Подвійний диплом (Чехія, Швейцарія)
Розташування
м. Прага, Монтре, Ле Буврі
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Подвійний диплом  бізнес-адміністрування та готельно-ресторанний бізнес.

Індустрія гостинності є однією зі сфер бізнесу, що найбільш розвиваються на сучасному ринку праці. Це одна зі сфер, яка дозволяє всього за 5 років роботи обіймати керівну посаду, а також мати можливість проявити себе не тільки в готельно-ресторанному бізнесі, а й у сфері обслуговування та розваг, відпочинку та кулінарії.

При цьому практично в кожному університеті за кордоном представлена ​​дана спеціальність, оскільки попит на кваліфіковані кадри також стрімко зростає, як і розвивається сама сфера гостинності: відкриваються нові готелі та ресторани, підвищується рівень обслуговування та вимоги до співробітників.

У хороші готелі рівня 4-5* на менеджерські позиції потрібні висококваліфіковані співробітники (бажано зі Швейцарським дипломом), стажем роботи від 1 року та знанням понад 3 або 4 мов.

Виникає питання: “Як відповідати даним критеріям та влаштуватися в готелі та ресторани рівня Marriot, Hilton, Starwood, наприклад, в Арабських Еміратах, Канаді чи самій Швейцарії?”.

І як отримати швейцарський диплом утричі дешевше?

Це можливо за програмою Подвійного Диплому, розробленою спільно з Чехією та Швейцарією.

Програма Подвійного Диплому — це подвійна спеціалізація у сфері бізнес-адміністрування та готельно-ресторанного бізнесу.

Тривалість навчання: 3-3,5 роки.

Країни навчання: Чехія та Швейцарія.

Мова навчання: англійська.

Структура програми: перші два роки студенти навчаються на спеціальності “Бізнес Адміністрування” у найбільшому економічному університеті Чехії — The Czech University of Life Science (Чеський Аграрний Університет у Празі).

Особливості: викладання спеціальності ведеться з ухилом у сферу гостинності, студенти відвідують лекції від Асоціації готелів та ресторанів Чехії, виїжджають до Швейцарії на ознайомчі поїздки та на двотижневе навчання.

Після закінчення Чеського Аграрного Університету студенти отримують диплом бакалавра за спеціальністю «Бізнес Адміністрування».

Після 1 курсу у студентів є можливість поїхати на тримісячну практику за фахом у готелі та ресторани 4-5* до Америки, Флориди (Маямі) та заробляти від 7 до 10 доларів на годину.

На 3 курсі студенти навчаються цілий рік у Швейцарії у двох університетах на вибір.

1) Hotel Institute Montreux — у м. Монтре, студенти після закінчення здобувають швейцарський диплом про вищу освіту за спеціальністю «Міжнародний готельний менеджмент».

Термін навчання: 1 рік.

2) Cezar Ritz Colleges — у м. Ле Бувре, студенти після закінчення отримують диплом бакалавра за спеціальністю «Міжнародний бізнес у сфері менеджменту готелів та туризму».

Термін навчання: 1,5 роки.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ ПІВРІЧНЕ СТАЖУВАННЯ, ЩО ОПЛАЧУЄТЬСЯ, після закінчення швейцарського університету в кращих світових готелях і ресторанах, зарплата стажера від 2000 до 2500 швейцарських франків на місяць (CHF).

Переваги програми подвійного диплома:

  1. Два європейські дипломи. Отримання двох дипломів лише за 3 або 3,5 роки навчання від провідних університетів у Чехії та Швейцарії;
  2. Репутація. Отримання престижного та одного з найбільш затребуваних дипломів у сфері гостинності – Швейцарського Диплома;
  3. Оплачуване стажування. Гарантований заробіток від 6000 до 8000 євро на 3 курсі навчання при практиці як у самій Швейцарії, так і в Європі, ОАЕ, Америці, Канаді;
  4. Стажування в Америці. Можливість з 1 курсу пройти стажування за фахом в Америці та заробити перші гроші;
  5. Стати поліглотом. Вивчити або вдосконалити за період навчання понад 4 мови (англійська, чеська, німецька, французька);
  6. Вивчити тонкощі гостинності щонайменше у двох європейських країнах: Чехії та Швейцарії;
  7. Широкі можливості працевлаштування. Після отримання дипломів у двох сферах – бізнес-адміністрування та готельно-ресторанний бізнес – можна працювати як у сфері готельно-ресторанного бізнесу (управління готелями та ресторанами, адміністратори готелів, їжа та напої (F&B), ресепшн, керівництво господарською справою), так і у сфері фінансів, маркетингу, PR, людських ресурсів, менеджера з продажу;
  8. Економія до 70% коштів трирічної швейцарської освіти.

 

Програма Подвійного Диплома — це Ваш шанс отримати найкращий диплом у сфері гостинності, річний стаж роботи під час навчання та побачити безліч країн світу!

Перші два роки у Чехії вартість навчання 6 500 євро.

Третій рік навчання у Швейцарії.

Спеціальність Swiss higher diploma in international hotel management 29 000 швейцарських франків (навчання, проживання, харчування) або спеціальність Bachelor of international business in hotel and tourism management 43 500 швейцарських франків.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ