Business School Lausanne (BSL)

Business School Lausanne (BSL)
Розташування
м. Лозанна, Швейцарія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Бізнес-школа Лозанни є лідером у сфері бізнес-освіти, одним із провідних ВНЗ, який використовує інноваційні методики та технології в освітньому процесі. Школа отримала акредитацію авторитетної асоціації бізнес-шкіл та програм (ACBSP). Школа BSL приймає цілеспрямованих молодих людей, які готуються створювати кар’єру та керувати компанією в умовах економічного та технічного прогресу.

Business School Lausanne (BSL)

 

Програми

BSL пропонує низку програм для іноземних студентів:

1) Дворічну програму бакалаврату: BBA – Бакалавр Ділового Адміністрування.

2) Подвійний ступінь бакалавра в Дубліні, Ірландія, має на увазі два роки навчання в BSL і останній третій рік у Дублінській бізнес-школі (DBS). Студенти, які навчаються на цій програмі, зможуть отримати один ступінь школи BSL, а також ступінь школи (DBS).

3) Подвійний ступінь бакалавра в Парижі, Франція, сюди входить два роки навчання в BSL і останній третій рік в Паризькому університеті. Студенти, які навчаються на цій програмі, зможуть отримати один ступінь школи BSL, а також ступінь Паризького університету.

4) Річну магістерську програму: МВА – Магістр Ділового Адміністрування.

5) Дворічну дослідницьку програму: DBA – Доктор Ділового Адміністрування.

6) Студентський обмін у Пекіні включає 6-місячний міжнародний культурний досвід у бізнес-школі Реньмінь у Пекіні. Ця можливість є цінним доповненням до програм BBA та МBA.

7) Програми 3-місячного стажування для студентів бакалаврату та магістратури BSL без відриву від занять у школі.

Початок програм

BBA та MBA: вересень і лютий.

MBA: вересень, листопад, лютий, травень.

DBA: у будь-який час.

Мовні вимоги

TOEFL 550.

Проживання

BSL пропонує студентам проживання у комфортабельному гуртожитку університету в студентському містечку коледжу Леманія. Гуртожиток знаходиться за 10 хвилин ходьби від навчальних корпусів. У вартість проживання входить триразове харчування. Також можливе проживання в апартаментах або студії у Лозанні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ