Geneva Business School (Женевська бізнес-школа)

Geneva Business School (Женевська бізнес-школа)
Розташування
м. Женева, Швейцарія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

Усього за 11 років свого існування Женевська бізнес-школа (GBS) вже встигла заслужити міжнародне визнання та репутацію одного з провідних навчальних закладів світу в галузі фінансів та ділового адміністрування.
Geneva Business School пропонує програми бакалаврату, магістратури та докторантури, а також літні школи, онлайн навчання та міжнародні програми (подвійний диплом, стажування в міжнародних організаціях, програма підготовки до іспитів CFA тощо). Усі курси акредитовані не тільки Міністерством освіти Швейцарії та EduQua (Швейцарським сертифікатом якості), але й такими міжнародними організаціями як Міжнародна Асамблея Бізнес-Освіти (IACBE) та Європейська Рада з Бізнес-Освіти (ECBE).

Викладачі GBS – висококваліфіковані експерти-практики з усього світу, багато з яких здобули ступінь у всесвітньо відомих і шанованих в Гарварді (Harvard University), Колумбійському університеті (Columbia University), Лондонській Школі Економіки (London School of Economics), у провідних європейських бізнес-школах ESSEC та INSEAD. Такий принцип підбору викладацького складу дозволяє не тільки використовувати в навчанні міжнародний досвід, щоб йти в ногу з часом і давати студентам відповідну реальності і діючу на практиці теоретичну частину, але й гарантує високу якість освіти, що є необхідною умовою для побудови подальшої успішної кар’єри випускниками школи .

Так само як і для успішного бізнесу ключовими є комунікації та ділові взаємозв’язки, так і для Женевської бізнес-школи важливу роль у наданні високоякісного та сучасного навчання грає партнерство з навчальними закладами, серед яких ESC Chambery – Франція, IAB – Казахстан, Kyungsung University – Корея, KSE – Польща, Okan University – Туреччина, AUL – Велика Британія, Webber International University (span>– США та ін. А ще з провідними компаніями з усього світу (понад 150 успішних та всесвітньо відомих компаній та міжнародних організацій, які пропонують не лише стажування для студентів GBS, але й відбирають найкращих до своєї команди після закінчення навчання). Отже, Geneva Business School прагне ще зі студентської лави максимально інтегрувати учнів у реальне бізнес-середовище.

Окрім того, у GBS діє Центр Кар’єри, який надає всю необхідну допомогу успішним і високомотивованим студентам не лише з проходження стажування у великих корпораціях та міжнародних організаціях, які тісно співпрацюють зі школою, а й допомагає правильно скласти резюме, написати мотиваційний лист, підготуватися до співбесіди. Також цей центр регулярно організовує зустрічі з представниками великих компаній, що дозволяє студентам не просто поспілкуватися безпосередньо з потенційними роботодавцями та дізнатися, чого вони очікують від молодих фахівців, а й заздалегідь себе зарекомендувати та зав’язати корисні знайомства.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ