Підготовка до Університету в Англії

В нашій базі більше 100 000 програм по всьому світу
Отримати консультацію

Вища освіта у Великобританії є однією з класичних освітніх систем, яка користується величезною популярністю завдяки її фундаментальним принципам.

Під час вступу в учбові заклади Британії абітурієнтам необхідно пам’ятати, що обов’язковою умовою вступу для студентів є наявність сертифікатів A Level або Foundation.

Школи по підготовці до вступу до університетів Великобританії допоможуть абітурієнтам підвести академічні знання до стандартів британської освіти, а також полегшать умови проходження “соціальної адаптації”.

Менеджери по освітніх програмах компанії Стаді Брідж завжди готові надати Вам безкоштовну консультацію та індивідуально підібрати програму, залежно від Ваших подальших планів і цілей. Також ми готові скласти для Вас індивідуальний план здобуття освіти у Великобританії, наприклад програма Foundation – Бажаний Університет – можливість подальшого працевлаштування.

Після вибору програми, ми зможемо допомогти Вам при вступі, організації поїздки, і, більше того, підтримуватимемо Вас протягом всього часу навчання у Великобританії.