Astrum Education

Astrum Education
Розташування
м. Лондон, Англія
Тип школи
Освітній центр
Мови
англійська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

Astrum Education – британський освітній концерн, який займається підготовкою випускників шкіл до вступу до провідних ВНЗ Великобританії та об’єднує три британські Коледжі. Вже понад 60 років його випускники показують відмінні результати та вступають до таких престижних університетів, як Oxford, Cambridge, London School of Economics, Durham, UCL, Imperial College, Warwick та інші.

Chelsea Independent College

розташований у престижному районі Лондона – Челсі. У розпорядженні студентів 24 аудиторії, 4 лабораторії, 2 комп’ютерні зали, фото- та арт-студії. Майже половина студентів Chelsea – англійці.

Duff Miller College

Було засновано в 1952 і знаходиться в районі Кенсінгтона – адміністративного округу Лондона, неподалік від відомих музеїв і галерей Лондона. Студенти коледжу мають безкоштовний доступ до спортивної інфраструктури університету Imperial College London.
Для сильних студентів проводиться факультатив Oxbridge Preparation, що допомагає підготуватися до співбесіди та тестів до університетів Oxford та Cambridge. Також Duff Miller веде додаткові заняття для студентів-медиків, готуючи їх до складних іспитів до медичних шкіл. Лише 9% учнів коледжу – іноземці, що дозволяє їм повністю зануритися в англійське середовище навчання.

Lansdowne College

Розташований в Ноттінг Хіллі – в тихому і респектабельному районі в центрі міста за два кроки від вулиці Notting Hill, а також Кенсінгстонського палацу, що є резиденцією принца Вільяма і герцогині Кетрін. У школі навчаються 13% міжнародних студентів із різних країн разом із британськими учнями.

Коледж має комп’ютерні класи, просторі аудиторії, фото-, кіностудії, арт-майстерні. У групах займається трохи більше 10 студентів ( зазвичай від 6 до 9 ). Крім того, викладачі школи є екзаменаторами, тому точно знають, як максимально підготувати до проходження складних випускних іспитів. Щотижневе тестування в школі дозволяє контролювати успішність студентів.

Для студентів також створено спеціалізовані курси з медицини та вступу в Оксфорд та Кембрідж. Майбутні лікарі та стоматологи отримують всебічну допомогу у підготовці до складання медичних іспитів UKCAT та BMAT, проходженні співбесід та практики у лікарнях.

По приїзду до будь-якого коледжу за кожним студентом закріплюється особистий куратор, з яким учень зустрічається щотижня. Куратор допомагає студенту у виборі предметів, необхідних для вступу на бажану спеціальність, стежить за академічним прогресом та відвідуваністю, а також допомагає у швидкій адаптації студента та покращенні його оцінок.

Програми

Pre-GCSE (підготовка до здобуття середньої освіти)

Вік: від 14,5 років;
Вимоги: хороший середній бал атестата, знання англійської мови IELTS 3.5;
Тривалість програми: 6 тижнів;
Початок програми: січень.

GCSE (здобуття середньої освіти)

Вік: від 14 років;
Вимоги: хороший середній бал атестата, знання англійської мови IELTS 4.0, рекомендаційний лист від школи, мотиваційне есе ;
Тривалість програми: 1 рік – при вступі на програму 15 років; 2 роки – при вступі до 14 років;
Початок програми: вересень.

Pre A-Level (підготовка до вступу до університету)

Вік: від 15 років;
Вимоги: хороший середній бал атестата, знання англійської мови IELTS 4.5;
Тривалість програми: 3 або 6 місяців;
Початок програми: вересень, січень.

A-Level (підготовка до вступу до університету)

Вік: від 15,5 років
Вимоги: хороший бал атестата про середню освіту, знання англійської мови, рекомендаційний лист від школи, мотиваційне есе на тему «Чому я хочу вчитися у Великій Британії» (не більше 250 слів)
Тривалість програми: 2 роки (IELTS 5.0) або 1,5 роки \1 рік (IELTS 5.5);
Початок програми: вересень.

Проживання

Студентам пропонується проживання в сучасній, затишній та безпечній резиденції, яка знаходиться 10-20 хвилин їзди від коледжу. У кімнатах проживає по 1 або 2 особи, передбачено триразове харчування. Усі кімнати обладнані окремою ванною кімнатою. На території резиденції є безкоштовний Wi-Fi. Студенти мають можливість скористатися пральною та сушаркою. За бажанням Astrum Education може організувати проживання в сім’ях, що приймають.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ