Середня школа MPW (Mander Portman Woodward)

Середня школа MPW (Mander Portman Woodward)
Розташування
м. Лондон, Бірмінгем, Кембридж, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 14 до 18
Програми
,
Детальна консультація

Група шкіл MPW, заснована в 1973 році, є однією з найвідоміших і найпрестижніших у Великій Британії. Навчальні будівлі знаходяться в безпосередній близькості до визнаних у всьому світі університетів Кембриджу, Лондона та Бірмінгема. Особливістю школи є націленість на співпрацю між учнями та викладачами, повагу та всебічний розвиток молодих людей. Суворий контроль та високоефективні програми навчання, мотивація, динамічні та захоплюючі заняття допомагають досягти високих результатів при складанні іспитів та продовжити навчання у бажаному ВНЗ.

Переваги

  • Школа MPW використовує свої власні матеріали та техніки навчання, які перевірені роками та приносять високі результати;
  • Завдяки маленьким класам (менше 10 учнів) учні отримують максимальну увагу з боку вчителя та постійно залучені до навчального процесу;
  • Великий вибір предметів на вибір та можливість вибору терміну їх вивчення – від одного семестру до двох років;
  • Регулярні іспити, тести та перевірки протягом місяця допомагають постійно моніторити рівень знань учнів та підтягувати їх у разі потреби;
  • Детальне та регулярне інформування батьків про успіхи дитини;
  • MPW є однією з трьох шкіл у Великій Британії, яка має право готувати учнів з міжнародної програми університетської підготовки Університету Лондона;
  • Школа має акредитацію на проведення міжнародної програми підготовки до університету NCUK з гарантією подальшого вступу.

Програми навчання

GCSE — сертифікат про неповну середню освіту

Розмір групи: макс. 9 осіб (в середньому 6 учнів у класі)

Вік: 14-16 років

Розташування: Лондон, Бірмінгем, Кембрідж

Тривалість: 1 рік або 2 роки

Опис програми:

Протягом двох років можна пройти повний курс підготовки до складання іспиту на отримання сертифікату про неповну середню освіту. Також розроблено скорочений курс тривалістю 1 рік для тих, хто переклався пізніше. Математика, англійська мова, інформатика, іноземна мова, один із предметів природознавства (фізика, хімія, біологія) та один із творчих предметів (малювання, музика, акторська майстерність) – обов’язкові для вивчення. Окрім цього, школа пропонує ще понад 10 додаткових предметів, які можна додати до своєї програми.

A-Level

Розмір групи: макс. 9 осіб (в середньому 6 учнів у класі)

Вік: 16-18 років

Розташування: Лондон, Бірмінгем, Кембрідж

Тривалість: 1 рік або 2 роки

Опис програми:

Основна мета A-Level полягає в тому, щоб підготувати студентів до подальшого навчання в університеті та дати їм поглиблені знання з тих кількох предметів, які стануть основою їхньої подальшої спеціалізації. З 43 можливих предметів студенти обирають 4-6, залежно від того, навчаються вони за програмою одного року або двох. Крім того, розроблено курс для тих, хто при складання іспиту не отримав бажаних результатів та вирішив пройти курс ще раз повністю або частково.

Повторний курс на Великодні свята

Вік: 14-18 років

Розташування: Лондон, Бірмінгем, Кембрідж

Тривалість: 1 тиждень

Опис програми:

Повторний курс дає можливість згадати пройдений раніше матеріал, а Великодні канікули – чудовий шанс це зробити. Курси підготовки створені для учнів кожного класу, таким чином, чи Ви готуєтеся до отримання сертифіката про повну або неповну середню освіту, заняття освіжать у пам’яті найважливіші правила та теорії. Повторення йде в інтенсивному темпі, що допомагає охопити великий обсяг інформації лише за тиждень та значно покращити свої результати на іспиті.

Міжнародна програма підготовки Лондонського університету

Рівень знання англійської мови: IELTS 6.0

Вік: 17+

Розташування: Лондон, Бірмінгем, Кембрідж

Тривалість: 1 рік

Опис програми:

Цей курс складається з чотирьох модулів, один з яких – математика та статистика – обов’язковий. На вибір можна вивчати також економіку, соціологію, міжнародні відносини, політику чи чисту математику. Навчання у класі займає 30 годин на тиждень, але передбачає ще й значну самостійну роботу.

Міжнародна програма підготовки до університету NCUK

Рівень знання англійської: IELTS 5.5 

Вік: 17+

Розташування: Лондон, Бірмінгем, Кембрідж

Тривалість: 1 рік

Опис програми:

Міжнародна програма підготовки до університету NCUK була спеціально розроблена для іноземних студентів, які бажають продовжити навчання у ВНЗ Великобританії. Залежно від обраної професії можна вибрати курс природознавства, гуманітарних наук, бізнесу чи інженерної справи. Додатково можуть вивчатися економіка, математика, суспільствознавство та політика, фізіка, хімія, міжнародні відносини, біологія, економіка та організація виробництва. Особлива увага приділяється вивченню англійської мови та поповненню словникового запасу термінами та поняттями, необхідними для подальшого навчання в університеті. Навчання за цією програмою гарантує вступ до одного з 11 університетів NCUK.

Проживання та харчування

Незалежна компанія Kensington Student Services займається розміщенням студентів та підбором житла для них. Дітям до 16 років рекомендується вибрати варіант проживання в гостьовій сім’ї або в одній з резиденцій, що знаходяться недалеко від школи. Гостьові сім’ї тісно співпрацюють зі школою та допомагають підлітку швидше адаптуватися до іншої країни та нового оточення. Діти снідають і вечеряють разом із сім’єю або у зручний для них час.

Резиденції пропонують одномісні кімнати з власною ванною кімнатою та туалетом. Тут діти перебувають під наглядом персоналу, що гарантує їм безпечне та спокійне проживання та допомогу у разі потреби. У кімнаті є все необхідне для проживання, включаючи телевізор та безкоштовний інтернет на всій резиденції. Студенти готують самі або за допомогою персоналу та обідають у великій спільній їдальні.

Учні старше 16 років, які бажають вести незалежніший спосіб життя, можуть також проживати в окремих квартирах. У цьому випадку їм доводиться готувати самим, а також самостійно господарювати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ