Bellerbys College

Bellerbys College
Розташування
м. Брайтон, Кембрідж, Лондон, Оксфорд, Великобританія
Тип школи
Школа-пансіон
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Підготовка до університету Bellerbys College

Bellerbys College Вибір №1 іноземних студентів у Великій Британії.

Більш півстоліття Bellerbys допомагає іноземним студентам досягати чудових результатів, вступати до кращих університетів Великобританії та будувати блискучу кар’єру:

  • 50% студентів коледжу, які навчалися на курсі A Level, вступили до університетів, що входять до топ-20 університетів.
  • 78% студентів коледжу, які навчалися за програмою Foundation, вступили до університетів, що входять до топ-50 університетів.
  • 130 студентів вступили до університетів Oxford, St Andrews, London School of Economics, Imperial College, Durham, Exeter, Warwick, University College London та Bath.
  • Bellerbys College має більш ніж піввіковий досвід у навчанні іноземних студентів. Викладачі знають, що потрібно студентам для навчання, та надають їм необхідну допомогу для досягнення успіху.

4 центри Bellerbys College знаходяться в основних студентських містах Великобританії: Брайтоні, Кембріджі, Лондоні та Оксфорді. Кожен центр відрізняється своєю унікальною атмосферою та можливостями для учнів.

Підготовка до університету Bellerbys College

Bellerbys College у Брайтоні є сучасною інтерпретацією класичної британської школи-пансіону для учнів віком від 13 до 18 років. У коледжі приділяють особливу увагу набуттю знань та навичок, необхідних для досягнення успіху. Тут ідеально поєднуються доброзичлива та сприятлива атмосфера, що сприяє розвитку особистих якостей та передбачає теоретичну підготовку за обраним напрямом, та умови, максимально наближені до умов навчання у сучасному університеті. Це полегшує подальший вступ та адаптацію у вищих навчальних закладах.

Підготовка до університету Bellerbys College

Bellerbys College в Кембриджі розташований у самому серці Англії, навпроти прекрасних Ботанічних садів і всього за п’ять хвилин ходьби від центру міста. Неподалік кампусу протікає річка Кем. Це дозволяє зайнятися популярним пантингом, місцевим видом човнового спорту. У Кембриджі ви знайдете безліч цікавих місць для відвідування, у тому числі музеї та галереї, а також зможете зайнятися різними видами спорту. Як освітній центр, Кембридж поєднує у собі відмінне оснащення, висококваліфікований викладацький склад та структуровану додаткову програму для підготовки та мотивації майбутніх інженерів, лікарів та науковців.

Підготовка до університету Bellerbys College

Учбовий центр Bellerbys London був спеціально збудований відповідно до наших вимог і має першокласне оснащення для навчання в сучасному середовищі.

Якщо ви зацікавлені у вивченні бізнес-предметів і хочете продовжити свою кар’єру в цій галузі, наш центр надасть вам можливість спілкування з іншими студентами, які розділяють ваші інтереси, у середовищі, де ви зможете багато чого навчитися один в одного. У навчальному центрі Bellerbys London ви та інші майбутні підприємці зможете навчитися добре розумітися на всіх аспектах ділового світу.

Підготовка до університету Bellerbys College

Bellerbys Oxford — це сучасне, творче та надихаюче навчальне середовище. Він розташований в історичній частині міста та надає все необхідне для підготовки до університету. Цей коледж об’єднує студентів зі схожими інтересами, що є чудовим стимулом для спілкування та дискусій. Оксфорд – місто, овіяне історією і славиться своїм видатним університетом, розташованим у декількох найкрасивіших будинках. Оксфорд має завидну соціально-культурну репутацію, а також значну академічну спадщину та розвинену торгівлю.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ