Ealing Independent College

Ealing Independent College
Розташування
м. Лондон, Великобританія
Тип школи
Коледж
Мови
англійська
Вік
від 13 до 20
Програми
Детальна консультація

 

Переваги

  • 6 місце серед приватних шкіл Лондона;
  • стипендії частково або повністю охоплюють вартість навчання;
  • ідеальне середовище для практики англійської мови: 90% – студенти EU, 10% – іноземні студенти;
  • індивідуальний підхід до кожного студента – у класі до 7 осіб;
  • широкі можливості профілізації: медицина, економіка, бізнес тощо;
  • підготовка до вступу до топових університетів – Oxford University, Queen Mary University of London, London School of Economics, University College London і т.д.

Ealing Independent College – приватний незалежний навчальний заклад, розташований в західній частині Лондона, в районі Ілінг. З 1992 року коледж готує учнів до вступу до провідних вузів Великобританії за програмами GCSE та A-Level. Для іноземців можливе інтенсивне навчання англійської мови за стандартом EFL.

Стипендіальний фонд Ealing Independent College складає 200 тис. фунтів стерлінгів. Талановиті та амбітні іноземні студенти отримують від коледжу заохочення.

Особливий наголос у Ealing Independent College роблять на бізнес та медицину. За бажанням, студент може поглиблено вивчати одну з цих областей. Аудиторії коледжу обладнані за сучасними стандартами: крім звичайних класів з інтерактивними дошками, тут є наукові лабораторії для занять з фізики, хімії та біології, а також IT-класи.

Результати випускних іспитів студентів на 20% вищі за середній бал по Великій Британії. Що дає їм можливість продовжити навчання в одних з найкращих шкіл Великобританії, таких як London School of Economics (LSE), Imperial College London, Warwick University тощо

Кількість студентів у класах до 7 осіб, що є оптимальним для засвоєння матеріалу, реалізації комунікативних методик та індивідуального підходу, а також обліку індивідуальних темпів кожного студента. Якщо дитина не справляється із програмою, то в коледжі завжди можна запросити додаткові заняття. Крім того, кожен студент має особистий наставник, який повністю контролює весь процес навчання і відповідає на будь-які питання, які можуть виникнути протягом навчального року.

Щодо додаткових активностей, то Ealing Independent College має власну футбольну команду. У коледжі також діють секції з волейболу, баскетболу, бігу та бадмінтону.

Програми

  • A-Level;
  • Intensive A-Level (початок у січні);
  • GCSE;
  • Програми вивчення англійської мови.

GCSE (навчання + проживання напівпансіон) - £26 940.

A level (навчання + проживання напівпансіон) - £30 540.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ