Підготовча програма A-level у INTO Newton

Підготовча програма A-level у INTO Newton
Розташування
м. Норвіч, Великобританія
Тип школи
підготовчий центр
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

 Підготовча програма A-level у INTO Newto

Система освіти багатьох країн, включаючи Україну, не відповідає вимогам британської навчальної системи. Для того, щоб вступити до ВНЗ Великобританії, необхідно пройти підготовчий курс, після закінчення якого можна скласти іспит A-level. А якщо Ви плануєте здобути вищу освіту в кращому університеті, то варто приділити особливу увагу вибору навчального центру.

Уже понад 10 років центр INTO допомагає іноземним студентам підготуватися до вступу до бажаного університету та пропонує ефективні програми A-level. Унікальним його робить те, що це єдиний підготовчий центр у Великій Британії, розташований прямо на території університету.

Переваги

– Результати випускників центру INTO вражають. 83% студентів отримують оцінку “відмінно” при складанні іспитів.
– Завдяки високим балам та глибоким знанням топові університети, включаючи престижні Оксфорд та Кембрідж, охоче зараховують випускників INTO та пропонують їм стипендії.
– 100% студентів, які обрали кар’єру в медицині, було зараховано до університетів на цю спеціальність.
– Навчання проходить у невеликих класах по 8 осіб і включає лекції, практичні заняття, участь у семінарах та додаткові обговорення в дискусійних групах.
– На додаток до навчальної програми можна відвідувати додаткові лекції від університетських професорів, зустрічатися із представниками різних професій та брати участь в олімпіадах з предмету.
– У процесі навчання студенти освоюють методологію та техніки складання іспитів, що допомагає не губитися у напруженій ситуації та справлятися з усіма екзаменаційними завданнями.
– Щотижня проводяться заняття з англійської мови для всіх іноземних студентів, щоб допомогти їм покращити розмовну та письмову англійську мову. До того ж, центр INTO є сертифікованим центром IELTS, тому тут можна скласти іспит на знання англійської мови.
– До кожного студента програми A-level прикріплюється особистий куратор, який допомагає обрати університет для вступу, підготувати всі документи та навчає успішного проходження університетських співбесід.
– На території кампуса університету Східної Англії знаходяться бібліотека, відкрита 24/7, медіа-центр, телестудія, комп’ютерні класи, наукові лабораторії, один з найкращих в Англії спортивних комплексів, 12 кафе та ресторанів, невеликий супермаркет, банк, пошта тощо…  Учні підготовчої програми можуть користуватись усіма цими об’єктами.

Опис програм

Залежно від подальших планів та обраної майбутньої спеціалізації студенти можуть вибрати такі програми A-level:

1. Наука та медицина. Ця програма включає заняття з математики, хімії, біології та на вибір з фізики або психології.

2. Технології та математика. Ця програма готує студентів з математики, вищої математики, фізики та на вибір з хімії, економіки, бухгалтерії.

3. Економіка та актуарні науки. Ця програма пропонує заняття з математики, економіки та на вибір вищої математики, фізики, бухгалтерії чи психології.

Проживання

Учні центру проживають у студентській резиденції, що знаходиться на території кампуса неподалік основних навчальних будівель. У резиденції постійно знаходиться персонал, який наглядає за порядком та допомагає студентам вирішувати будь-які побутові питання. Кожному студенту надається окрема кімната з власним душем та туалетом. Обстановка кімнати включає ліжко з постільною білизною, шафу, стіл, стілець, полиці для підручників.

Багато простору в будівлі відведено загальним кімнатам, де студенти можуть проводити час разом за розмовами та іграми. У великих спільних кухнях стоять обідні столи та телевізори. У сонячні теплі дні можна вийти у затишний внутрішній дворик та розміститися там. Крім спільних кухонь, є в резиденції також їдальня, яка пропонує різноманітність страв на будь-який смак та перевагу, включаючи релігійні чи харчові обмеження. Вартість проживання в кімнаті включає сніданок і обід або вечерю в їдальні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ