Навчальний центр INTO London

Навчальний центр INTO London
Розташування
м. Лондон, Великобританія
Тип школи
Освітній центр
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Центр INTO Лондон

Центри INTO відомі завдяки якості підготовки іноземних студентів до вступу до університету. За останні 6 років було підготовлено понад 12 тисяч студентів. Центр INTO Лондон пропонує гарантоване вступ до ряду провідних університетів Лондона та Великобританії при успішному закінченні програми та відповідності студентів вимогам обраного ними університету.

Програма INTO Foundation визнана 86 університетами Великобританії. Успішне закінчення програми “Диплом для випускників університету” дозволяє вступити до обраного вами університету на відповідну спеціальність. Спеціальна Служба зарахування надає інформацію про університети, куди ви можете подати заявку та підтримку на кожному етапі зарахування. У першому триместрі проводиться комплексна програма заходів для підготовки заявок та пропонується індивідуальна допомога при виборі програми та університету.

Центр INTO Лондон пропонує великий вибір програм мовної та академічної підготовки, спеціально призначених для іноземних студентів, які допомагають їм адаптуватися до життя та навчання в британському університеті та підготуватися до вступу до провідних університетів. Якими б не були ваші навчальні цілі, академічні програми INTO допоможуть вам адаптуватися до британської системи освіти та вступити на обрану вами програму британського університету. Студентам, чий рівень знання мови відповідає мінімальним вступним вимогам, пропонуються підготовчі мовні програми INTO.

Програма INTO Foundation підготує вас до прямого зарахування на перший курс програми отримання ступеня бакалавра провідних університетів Великої Британії.

Існує п’ять потоків програми

  1. Бухгалтерський облік та Фінанси.
  2. Мистецтво, Дизайн та Медіа.
  3. Бізнес, Менеджмент та Право.
  4. Організація заходів, Готельний бізнес та Туризм.
  5. Природні науки та Інжиніринг.

Програма пропонує студентам, які здобули середню освіту в своїй країні, підготовку, еквівалентну британській середній освіті, та забезпечує рівень знання мови, необхідний для навчання на першому курсі університету за обраною спеціальністю.

Програма поєднує академічну підготовку, інтенсивний мовний курс, розвиток навчальних навичок та культурну орієнтацію. За успішного закінчення дана кваліфікація визнається у 86 британських університетах.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ