5 країн майбутнього


5 стран будущего

У світі майже 200 незалежних країн і кожна має свою особливу атмосферу, традиції та пам’ятки. У подорожах ми, зазвичай, бачимо лише фасад країни, а по-справжньому познайомитися з нею вдається, лише поживши там хоча б недовгий час. Зробити це можна, наприклад, під час навчання або роботи. На сьогодні існують спеціальні програми, що допомагають здійснити свою мрію, поєднавши подорожі з вивченням іноземної мови або стажуванням у престижних компаніях. Ті, хто має на меті здобути вищу освіту за кордоном, можуть обрати країну згідно з власними вподобаннями та, пройшовши спеціальний курс підготовки й оформивши потрібні документи, розпочати знайомство з новою культурою, традиціями та людьми.

У п’ятірці країн, які найчастіше обирають кандидати – Ірландія, Канада, Китай, Іспанія та Нова Зеландія.

Ірландія

В Ірландію варто поїхати хоча б на мовні курси, адже ця невелика країна може зачарувати будь-кого. Неповторна атмосфера старовини і вікових традицій, першокласна кухня і традиційні напої, безліч варіантів проведення дозвілля в поєднанні з красивими змінами сезонів роблять Ірландію бажаною для багатьох. Варто врахувати ще й той факт, що якість освіти тут така ж висока, як і в Англії, а вартість її нижча. Мовні курси в одному з великих міст острова – Дубліні, Корку, Лімерику або Голуеї – обіцяють захопливі заняття з повним зануренням у мовне середовище, цікаві екскурсії та розважальну програму. А програма Work and Study Ireland дає змогу не тільки вивчити англійську на гідному рівні, а й працювати, отримуючи цінний досвід роботи в іноземній компанії. Навчання в ірландських вишах обійдеться приблизно в 15 000 доларів, при цьому ці дипломи високо котируються у світі. Це підтверджує і той факт, що щороку сюди приїжджає близько 25 000 студентів з різних країн світу.

Канада

Друга за розміром країна у світі – Канада – вражає поєднанням природних красот і розвиненої інфраструктури. Ця країна гарна не тільки чудовою екологією та високим рівнем життя, а й престижною освітою, великими кар’єрними можливостями та цікавими пропозиціями для іноземців. Мовні курси, які проходять переважно у великих містах, таких як Торонто, Ванкувер, Монреаль і Оттава, є прекрасною альтернативою для людей, які хочуть познайомитися з Канадою і покращити знання англійської мови.

Канадські ВНЗ приваблюють студентів з усього світу, і на це є маса причин. По-перше, вартість навчання тут нижча, ніж у сусідніх США, але якість освіти нітрохи не поступається американським університетам. По-друге, дипломи канадських ВНЗ визнаються в усьому світі, а відтак Ви зможете побудувати кар’єру в будь-якій точці планети. За бажання можна залишитися і в Канаді, адже уряд прихильно ставиться до імміграції талановитих фахівців. Якщо Ви вже маєте професійну освіту, але хотілося б здобути міжнародний досвід роботи та покращити знання англійської мови, то сміливо обирайте програму Work and Study Canada. Вона підійде тим, хто хоче використати отримані знання в побудові кар’єри в рідній країні або тим, хто планує в майбутньому співпрацювати з канадськими компаніями. Для молодих фахівців, які планують знайти роботу в Канаді, була розроблена програма Career Development Canada. Вона передбачає навчання за спеціальністю з гарантованим підвищенням кваліфікації та можливість отримати диплом канадського коледжу, а також забезпечує місце стажування в одній зі столичних компаній.

Китай

Китай наразі вже впевнено посів місце економічного лідера, при цьому країна не планує зупинятися у своєму розвитку. Китайські товари зараз продаються в кожній країні, а співпрацю з китайськими підприємцями намагаються налагодити як великі, так і дрібні компанії. І, незважаючи на складність китайської мови, щороку кількість охочих її вивчити лише зростає. Для таких студентів створено спеціальні мовні курси. Під час навчання Ви зможете не тільки опанувати китайську мову на базовому або більш просунутому рівні, а й зрозуміти менталітет народу, познайомитися з багатою культурною спадщиною і природними красотами Китаю. У майбутньому можна подумати і про здобуття вищої освіти в Китаї, адже китайські ВНЗ вже давно вийшли на світовий рівень викладання.

Розвиток промисловості, бізнесу та виробництва в Китаї приваблює фахівців з усього світу для ознайомлення з передовими технологіями в різних сферах. Для них було створено програму Internship China, за умовами якої можна пройти стажування у великих столичних або регіональних організаціях. Але й самі китайці люблять вчитися, а однією з найпопулярніших іноземних мов у Китаї є англійська. Тому професійні викладачі англійської завжди можуть влаштуватися тут на роботу. Спеціальна програма Teaching English Abroad дає змогу пройти навчання та отримати сертифікат TESOL, після чого без проблем можна знайти гарне місце викладача в Китаї.

Іспанія

Іспанія входить до п’ятірки найпопулярніших туристичних напрямків завдяки своєму теплому клімату, самобутній архітектурі, смачній середземноморській кухні та неповторним традиціям. В Іспанії кожен зможе знайти розвагу на свій смак. Будь це пляжний відпочинок, тури містами з оглядом визначних пам’яток і відвідуванням розважальних шоу, шопінг, гастрономічні тури – у цій країні нудьгувати не доведеться. Але можна поєднати відпочинок із навчанням і всього за кілька тижнів навчитися вести просту розмову іспанською або значно підвищити свій початковий рівень знання мови. Багато шкіл пропонують додатково і заняття одним із видів спорту, серед яких і водні, такі як дайвінг, серфінг, віндсерфінг, вітрильний спорт. Дитячі та підліткові мовні курси дають змогу ще й взяти участь у культурно-розважальній програмі, яка охоплює екскурсії сусідніми містами, вечори талантів, караоке, танці, заняття творчістю, відвідування інтерактивних музеїв і виставок.

Студенти з усього світу обирають університети Іспанії як бажане місце навчання. У країні розташована ціла низка університетів зі світовим ім’ям, а вартість навчання тут у рази нижча, ніж у Великій Британії, Канаді та США. Ще одним цікавим варіантом знайомства з країною може стати участь у волонтерському проєкті. Зазвичай, така програма передбачає подорожі та допомогу місцевим жителям, природі або тваринам. У поєднанні все це дає потужний заряд позитивної енергії та масу подій, про які пам’ятатимеш усе життя.

Іспанія – країна туристична і готельний бізнес тут перебуває на дуже високому рівні. І саме в цій сфері можна пройти стажування в рамках програми Internship Spain та отримати можливість попрацювати в найкращих готелях країни.

Нова Зеландія

Чудова первозданна природа і високий рівень життя населення роблять Нову Зеландію дедалі популярнішою серед туристів і студентів. Ця острівна країна відома ще й своєю ліберальною імміграційною політикою, завдяки якій студенти можуть без проблем отримати візу на навчання тут. А за бажання затребувані фахівці можуть залишитися в Новій Зеландії на постійне місце проживання. Тому дуже багато хто приїжджає сюди для здобуття вищої освіти та подальшої імміграції. Але навіть якщо Ви плануєте повернутися у свою рідну країну, сюди варто їхати вчитися. Деякі новозеландські університети входять у Топ-200 найкращих у світі, при цьому навчання тут обійдеться приблизно в 14 000 – 18 000 американських доларів на рік.

Ще одним варіантом знайомства з Новою Зеландією може стати програма Work and Study New Zealand. Участь у цій програмі передбачає вивчення англійської мови та роботу відповідно до своєї професійної підготовки. До того ж це чудовий шанс помандрувати країною та побачити природу невимовної краси з мальовничими зеленими пагорбами, струмками та невеликими річками, лісами та долинами.