8 причин здобути освіту в Іспанії


образование в Испании

Сьогодні йтиметься про переваги навчання в Іспанії, однак у цій статті ми утримаємося від оспівування красот Барселони та культурної спадщини Іспанії, що, звісно ж, незаперечно. Мета статті – показати, чому ж десятки тисяч студентів обирають саме Іспанію, як країну для здобуття вищої освіти. Давайте подивимося, що ж робить Іспанію такою популярною.

1. Вартість освіти

Порівняно з іншими країнами Євросоюзу, а тим паче США і Канадою, освіта в Іспанії обходиться відносно недорого. Адже в державних університетах можна навчатися за ціною від 1500 євро на рік, а в приватних навчальних закладах – від 4000 євро на рік.

2. Низькі витрати на проживання

Оскільки Іспанія вважається країною з вельми помірними цінами, проживання тут, навіть тривале, коштує відносно недорого. Звісно ж, спочатку ціни вам не здадуться такими вже й низькими, проте, порівнявши їх із цінами в інших європейських країнах, ви помітите суттєву різницю. Витрати на проживання (залежно від вашого вибору) можуть становити від 150 євро на місяць.

3. Іспанська мова

Вивчення якої в майбутньому допоможе Вам з пошуком роботи і вигідно відрізнить вас від інших претендентів. Таким чином, по закінченню університету студент уже володіє щонайменше 4-ма мовами (іспанською, російською, англійською, українською), що робить його конкуретним на ринку праці. Не варто забувати і про те, що іспанська мова є однією з шести офіційних мов ООН.

4. Важливою причиною є клімат

Вищу освіту здобувають у середньому 4-5 років, а це досить великий проміжок часу. І при цьому важливо, яким буде ваше здоров’я і самопочуття, адже візити до лікаря і лікування можуть відволікти від головної мети навіть найбільш мотивованих студентів. В Іспанії клімат просто ідеальний для комфортного життя і навчання, оскільки влітку тут тепло і сонячно, а зими дуже м’які. Для любителів спеки південь Іспанії гостинно відчиняє двері до Андалусії, для тих, хто не в захваті від спекотного сонечка, північна Іспанія (Сантандер або Більбао) саме те, що треба.

5. Диплом іспанського університету або коледжу

Диплом визнається не тільки на території всього Євросоюзу, а й дійсний у більшості країн, особливо англомовних. Тому студент, який здобув вищу освіту в Іспанії, має право влаштуватися на роботу в будь-якій європейській країні та в багатьох інших країнах світу.

6. Іспанська система вищої освіти

Іспанська система вищої освіти вважається однією з найкращих у Європі. У такий спосіб ви отримуєте відмінну за якістю освіту та ще й за помірними цінами.

7. Можливість залишитися в Іспанії

Якщо Ви перебуваєте в країні за студентською візою понад 3 роки, закінчили вищий навчальний заклад в Іспанії та отримали пропозицію роботи, Ви маєте право подавати документи на оформлення посвідки на проживання.

8. Наявність оплачуваних стажувань

Стажування надаються багатьма іспанськими ВНЗ. В університетах Іспанії представлені дуже цікаві програми. Наприклад, програма бакалавра Cesine Business School передбачає проходження оплачуваної практики в таких компаніях, як: PWC, Nestle, JWT, UNESCO, BOSCH Siemens, TEKA, SOLVAY, MOVISTAR тощо. В Geneva Business School студенти проходять практику в UBS, HSBC, MIGROS, Nestle, COOP, HUG та ін. В Les Roches Marbella в Fairmont, Hilton, Disneyland, HYATT, Bloomberg, Marriott, Louis Vuitton.