Барселона у ТОП-10 найкращих університетських міст світу


Якщо опитати студентів, які навчалися в Іспанії, то 99% з них назвуть Іспанію, і зокрема Барселону, найкращим місцем для здобуття освіти, оскільки Барселона відповідає усім необхідним критеріям: різнобічна освітня спадщина; центр моди, кулінарії, мистецтва та архітектури; визначні пам’ятки; насичене інтелектуальне життя; велика кількість музеїв, жвавих ресторанів і барів; низький рівень злочинності; відносно невеликі витрати на життя; багата культура та інші.

обучение в Испании

Однак найважливішим є те, що Барселона увійшла до десятки найкращих міст за рейтингом “Times Higher Education“, завдяки значній концентрації лідируючих університетів у Барселоні. Окрім цього, понад 10 університетів знаходяться в Каталонії, вісім з яких у Барселоні. Рейтинг ТОП-250 провідних університетів світу (World University Rankings) містить три з них.

Так само свій вибір на користь Іспанії варто зробити через чудові умови для іноземних студентів, безліч освітніх програм, що включають стажування в провідних світових компаніях, які дадуть змогу студентам набути необхідних зв’язків і почати будувати кар’єру. Університети Іспанії активно розвиваються і вкладають значні ресурси в інфраструктуру та технічне оснащення навчальних закладів. Іспанські стандарти освіти, якість і система вищої освіти прирівняні до загальноєвропейських і світових норм. Іспанські дипломи визнаються в усьому світі без винятку і відкривають широкі можливості в працевлаштуванні. При відносно недорогій вартості навчання від 1500 євро на рік, абсолютно всі студенти вишів, незалежно від їхнього громадянства, можуть подавати заявки на всілякі стипендіальні та грантові програми, як державні – від різних міністерств і відомств, так і від приватних фондів, фінансових організацій і банківських структур.

Таким чином, дедалі більше і більше студентів обирають Іспанію для отримання диплома про вищу освіту!!!!