Робота з першого дня навчання: мрія чи реальність


Для більшості студентів, які їдуть вчитися за кордон, питання працевлаштування та пошуків всіляких видів заробітку є одним із пріоритетних. Найчастіше після приїзду студенти стикаються зі всілякими перешкодами і розчаруваннями під час пошуку роботи: проблема з видом візи, обмежена кількість робочих годин, небажання роботодавців зв’язуватися з паперовою тяганиною і багато іншого.

обучение в Испании

За допомогою цієї статті хотілося б ознайомити потенційних студентів із прекрасною можливістю, яку надає бізнес-школа INSA в Барселоні, Іспанія. А якщо писати коротко, то INSA дає можливість працювати та набиратися досвіду з першого дня навчання. Тепер зупинимося на деяких ключових моментах, пов’язаних із цією новиною.

Отже, що таке INSA?

INSA, повна назва INSA Business, Marketing & Communication School, – це приватний університет у Барселоні (Іспанія), що надає освітні програми у сфері бізнесу, маркетингу, комунікацій, як для громадян Іспанії, так і для іноземних студентів. Університет має світову популярність, завдяки успішній тридцятирічній практиці підготовки висококваліфікованих сучасних спеціалістів у цих галузях. INSA надає широкий вибір іспаномовних та англомовних програм.

Як організований навчальний процес?

Освітній процес в університеті розроблений таким чином, щоб надати студенту можливість максимально реалізувати свої вміння та навички, але також і брати участь у командних проєктах. Максимальна кількість студентів у групі – 15 осіб, що зручно для взаємодії з викладачем.

Скільки коштує навчання? Вартість навчання в школі набагато нижча, ніж в аналогічних школах інших країн Євросоюзу. Мінімальна вартість програм становить 2200 €, а максимальна – 7400 €.

Чому варто обрати університет INSA?

INSА обирають через безліч причин. По-перше, це одна з небагатьох бізнес-шкіл, що займається підбором практик як для студентів бакалаврату, так і для студентів магістратури. Студенти можуть проходити практику з першого дня навчання. Університет співпрацює з більш ніж 250-ма компаніями. Договір укладається між трьома сторонами – університетом, компанією та студентом. До того ж школа захищає інтереси студента. Середня зарплата 600 євро. Доходить і до 1000, залежно від годин, компанії, досвіду роботи тощо.

По-друге, розташування в Барселоні робить INSА особливо привабливим для студентів, оскільки в Барселоні проходить велика кількість міжнародних форумів, конференцій та інших заходів, цікавих іноземним студентам. Це культурний і діловий центр Іспанії. Тут розташовані центральні офіси безлічі міжнародних компаній.

По-третє, диплом INSА котирується як в Іспанії, так і за кордоном.

Де можуть жити студенти? Бізнес-школа розташована в найулюбленішому районі серед студентів – Грасія, де розташована велика кількість резиденцій (їм здебільшого віддають перевагу студенти бакалаврату) і легко зняти квартиру. Так само це не найтуристичніший центр, тому тут спокійніше, але до центру можна дійти за 20 хвилин. Прямо поруч з університетом метро й автобусні станції, транспортом район оснащений дуже добре.

Отже, хочеться конкретизувати основний посил цієї статті. Головне, що потрібно для себе винести, це те, що в Іспанії існує недорогий, але при цьому авторитетний університет, студенти якого можуть заробляти на місяць до 1000 євро, працюючи при цьому безпосередньо за своєю спеціальністю в компаніях, які підбирає університет. Погодьтеся, це варте уваги!