Чому варто вчити іспанську?


Почему стоит учить испанский?
Ibiza in the morning. Balearic Islands. Spain

У сучасному світі кожна людина повинна знати хоча б одну іноземну мову. Ті ж, хто претендує на успішну кар’єру, високі доходи та інші блага, просто зобов’язані володіти кількома іноземними мовами. Маючи у своєму розпорядженні величезну кількість пропозицій мовних шкіл, курсів, репетиторів, доступних аудіо- та відеоматеріалів і насамперед інтернету, тільки ледачий не зможе вивчити мову.

Однак, якщо вивчення англійської апріорі є життєвою необхідністю, і питання, чи варто її вивчати, ніколи не виникне в сучасної людини, то ставлення до інших мов залишає бажати кращого. Тож у цій статті хотілося б навести кілька причин щодо необхідності вивчення іспанської мови.

Отже, розповідати про те, як багато літературних шедеврів, таких, як, наприклад, “Дон Кіхот”, “Сто років самотності”, було написано іспанською мовою, і яке це ні з чим непорівнянне задоволення читати улюблений твір в оригіналі, ми не будемо. Про це і так знає кожна, більш-менш освічена людина. Зараз більше хочеться поговорити про практичну цінність мови та про можливості її застосування для самореалізації та досягнення поставлених цілей.

Перш за все необхідно зазначити, що іспанська мова є другою найпоширенішою після англійської мовою у світі, якою розмовляють більше ніж у 22-х країнах. Ділові переговори та торговельні угоди, що здійснюються в усьому світі, демонструють усю важливість іспанської мови. Тож погодьтеся, що маючи певний бізнес, пов’язаний із залученням іноземних партнерів, або просто працюючи в будь-якій міжнародній компанії, було б дуже непогано обійтися без перекладача.

Другою важливою причиною є те, що іспанська є однією з найважливіших мов як у міжнародному бізнесі, так і на політичних зустрічах, оскільки це офіційна мова Європейського союзу, MERCOSUR, ЮНЕСКО, UN, GATT. Крім цього, величезна кількість іспаномовних журналів, а саме понад 15 000, складають великий пласт інформації, яка може бути Вам необхідна для розвитку Вашого бізнесу або просування по службі.

І третя причина, але далеко не остання, це те, що, вивчаючи іспанську зараз, Ви інвестуєте у своє майбутнє. Адже статистика свідчить, що за останні 10 років вивченням іспанської мови стало займатися в 2 рази більше людей, а це говорить про те, що вже за 15 років у світі буде близько півмільярда людей, які розмовляють іспанською мовою.

Звичайно ж, наведені в статті причини не є єдиними, адже кожна мова – це цілий новий світ, культура, мислення. Адже недарма відомий письменник сказав: “Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина”.