Чому варто обрати середню освіту в Іспанії?


Почему стоит выбрать среднее образование в Испании?

Питання відправки дитини за кордон на навчання саме по собі дуже болюче для будь-яких батьків. Однак розсудливі батьки прекрасно розуміють, що для нормальної реалізації себе в майбутньому дитині просто необхідно здобути чудову освіту, а тому європейські загальноосвітні заклади користуються великою популярністю і загалом орієнтовані на міжнародних студентів. Звичайно ж, напрошується цілком логічне запитання: “Невже неможливо дати дитині цілком пристойну освіту в рідній країні без необхідності відправляти її за кордон?”. Немає потреби відповідати на таке запитання, бо батькам варто лише спробувати знайти навчальний заклад, що відповідає рівню, який пропонується за кордоном, порівняти ціни, а потім просто для сміху почитати вступні вимоги. І питання відпаде саме по собі. Отже, начебто як стало зрозуміло, що вчитися в “заморських” школах і приємніше, і дешевше, і вступити туди простіше.

Напрошується наступне запитання: “Яку країну і школу вибрати?”. Відповіді може бути дві: Ви, звісно ж, можете витратити кілька місяців на пошуки в інтернеті, порівняння, читання відгуків, з’ясування деталей та інше; і другий, начебто логічніший варіант, якщо Ви вже наважились відправити дитину навчатись за кордон, – це набрати кілька цифр на мобільному телефоні й отримати швидку та фахову консультацію від менеджера компанії “Study Bridge”, який особисто був у рекомендованих ним школах і “собаку з’їв” на оформленні документів.

Отже, перший і найскладніший етап пройдено. Ви змирилися з тим, що дитина поїде вчитися до школи за кордон. І перед Вами постало наступне питання: “Як же все-таки визначитися, адже хороших пропозицій так багато”. Метою цієї статті є спроба допомогти Вам зорієнтуватися у виборі країни, оскільки це перше, що Вам доведеться зробити. Начебто як найкращим місцем для отримання середньої освіти є Велика Британія. АЛЕ!!!! І цих самих АЛЕ є кілька.

Першим і найважливішим АЛЕ є те, що вартість освіти в Іспанії за рік становить приблизно 30 тис. євро, а у Великій Британії в середньому 35 тис. фунтів. Не треба бути іменитим фінансистом або досвідченим банкіром, щоб зрозуміти, що різниця в ціні дуже навіть суттєва, при тому, що освіта в Іспанії не поступається британській, і часто школи використовують британські програми навчання.

Друге і дуже значне АЛЕ, це те, що здобуваючи освіту в Іспанії, Ваша дитина зможе вивчити одразу ж дві мови, а це значна перевага, оскільки знанням англійської, навіть на блискучому рівні, зараз уже нікого не здивуєш.

Третє і вагоме АЛЕ – якщо Ви переживаєте за здоров’я своєї дитини, тоді важливий клімат і те, як Ваша дитина до нього адаптується. Як відомо, Іспанія славиться здоровим кліматом і, звичайно ж, не потрібно багато рекламувати Середземне море, тоді як Британія відома своєю сирою туманною погодою, що не сприяє зміцненню здоров’я.

Знаючи англійську та іспанську мови, Ваша дитина зможе вибрати між англійськими та іспанськими вишами, адже в Іспанії розташовані філії багатьох відомих англійських шкіл та університетів. Тому, навчаючись в Іспанії та заощаджуючи на навчанні, проживанні та харчуванні Ви отримуєте англійський диплом.

Безумовно, цю низку переваг можна продовжити. Ми залишили поза увагою унікальну іспанську культуру, прекрасні традиції, не кажучи вже про вишуканість архітектури та величезну кількість історичних пам’яток, які зможе відвідати Ваша дитина і Ви, коли приїдете відвідати її.