Geneva Business School (Женевська бізнес-школа)

Geneva Business School (Женевська бізнес-школа)
Розташування
м. Барселона
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Усього за 15 років свого існування Женевська бізнес-школа (GBS) вже встигла заслужити міжнародне визнання та репутацію одного з провідних навчальних закладів світу у галузі фінансів та ділового адміністрування.

Geneva Business School пропонує програми бакалаврату, магістратури та докторантури, а також літні школи, онлайн навчання та міжнародні програми (подвійний диплом, стажування в міжнародних організаціях, програма підготовки до іспитів CFA та ін.). Усі курси акредитовані такими міжнародними організаціями, як Міжнародна Асамблея Бізнес-Освіти (IACBE) та Європейська Рада з Бізнес-Освіти (ECBE).

Викладачі Geneva Business School – висококваліфіковані експерти-практики з усього світу, багато з яких отримали ступінь у всесвітньо відомих і шанованих Гарварді (Harvard University), Колумбійському університеті (Columbia University), Лондонській Школі Економіки (London School of Economics), провідних європейських бізнес-школах ESSEC та INSEAD. Такий принцип підбору викладацького складу дозволяє не тільки використовувати в навчанні міжнародний досвід, щоб йти в ногу з часом і давати студентам відповідну реальність і теоретичну частину, що діє на практиці, а й гарантує високу якість освіти, що є необхідною умовою для побудови подальшої успішної кар’єри випускниками школи.

Так само як і для успішного бізнесу ключовими є комунікації та ділові взаємозв’язки, так і для Женевської бізнес-школи важливу роль у наданні високоякісного та сучасного навчання має партнерство з навчальними закладами (серед яких ESC Chambery – Франція, IAB – Казахстан, Kyungsung University – Корея, KSE – Польща, Okan University – Туреччина, AUL – Велика Британія, Webber International University – США та ін.) та провідними компаніями по всьому світу (більше 150 успішних та всесвітньо відомих компаній і міжнародних організацій, які пропонують не лише стажування для студентів GBS, але й відбирають найкращих до своєї команди після закінчення навчання). Отже, Geneva Business School прагне ще зі студентської лави максимально інтегрувати учнів у реальне бізнес-середовище.

Крім того, в Geneva Business School діє Центр Кар’єри, який надає всю необхідну допомогу успішним і високомотивованим студентам не тільки з проходження стажування у великих корпораціях та міжнародних організаціях, що тісно співпрацюють зі школою, але й допомагає правильно скласти резюме, написати мотиваційний лист і підготуватися до співбесіди. Також цей центр регулярно організовує зустрічі з представниками великих компаній, що дозволяє студентам не просто поспілкуватися безпосередньо з потенційними роботодавцями та дізнатися, чого вони очікують від молодих фахівців, а й заздалегідь себе зарекомендувати і зав’язати корисні знайомства.

Бакалавр:

  • реєстраційний збір – €150;
  • депозит – €1.900;
  • семестр – €5.730 (програма 3 роки/6 семестрів).

Магістратура:

  • реєстраційний збір – €150;
  • депозит – €1.900;
  • семестр – €7.460 (програма 1, 5 роки/3 семестри).
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ