Інститут Ле Рош Марбелла (Les Roches Marbella)

Інститут Ле Рош Марбелла (Les Roches Marbella)
Розташування
м. Марбелья
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

Інститут Ле Рош Марбелла є іспанським кампусом швейцарського університету готельного бізнесу Ле Рош. Це один зі світових лідерів з підготовки фахівців у сфері гостинності та туристичного бізнесу. Він отримав акредитацію від Комісії з вищих навчальних закладів (CIHE), а також від Новоанглійської асоціації шкіл та коледжів (NEASC). Випускники інституту Ле Рош є найбажанішими претендентами на роботу для багатьох найвідоміших міжнародних мережевих готелів та інших компаній в індустрії розваг. Студенти інституту Ле Рош проходять підготовку, що включає як теоретичні знання у сфері подорожей і туризму, так і практичні, технічні, організаційні та адміністративні навички, які вони можуть удосконалювати на регулярних стажуваннях.

Інститут Ле Рош Марбелла (Les Roches Marbella)

Чому ж Ле Рош Марбелла є справжнім лідером підготовки спеціалістів для індустрії гостинності в Іспанії? Ось кілька основних причин:

  • високоефективна освітня програма, що містить обов’язкові професійні стажування;
  • індивідуалізований підхід до формування навчальної програми для студентів;
  • вступивши в іспанський кампус, Ви маєте можливість деякий час навчатися у Швейцарії чи Китаї;
  • найвідоміші топ-менеджери наймодніших готелів світу є випускниками школи Ле Рош, тому Ви отримуєте відмінну можливість набути необхідних зв’язків, корисних для майбутньої кар’єри;
  • прекрасні умови для навчання та проживання на березі Середземного моря.

Програми

Інститут Ле Рош надає наступні програми бакалаврату та магістратури для іноземних студентів.

Програми бакалаврату призначені для випускників шкіл, бажаючих здобути вищу освіту за напрямками:

«Готельний менеджмент»

Бакалавр ділового адміністрування у сфері міжнародного готельного менеджменту (Bachelor of Business Administration in International Hotel Management);

Бакалавр ділового адміністрування у сфері міжнародного готельного менеджменту з інтенсивною англійською (Bachelor of Business Administration in International Hotel Management with Intensive English and Service Program);

 

Магістерські програми призначені для студентів, які бажають підвищити свій рівень кваліфікації та отримати ступінь магістра за напрямками:

1) «Міжнародний готельний менеджмент» (Postgraduate Intensive Diploma in International Hotel Management);

2) «Маркетинг у сфері туризму» (Postgraduate Diploma in Marketing for Luxury Tourism).

Кампус

Кампус школи Ле Рош знаходиться між містами Марбелла та Пуерто Банус. Кампус має чудові умови для максимально комфортного навчання та проживання студентів. Це ультрасучасна інфраструктура, комп’ютерні лабораторії та програмне забезпечення, кухонні лабораторії, лінгвакабінети, цілодобовий інтернет, студентські резиденції та ресторани тощо.

Проживання

Школа Ле Рош Марбелла пропонує своїм студентам проживання у студентській резиденції, яка радше нагадує комфортабельний готель. Можливі варіанти проживання в одно- або двомісних кімнатах із санвузлом, усіма необхідними меблями, кондиціонерами. Харчування студентів передбачено на кампусі в одному із ресторанів на вибір студентів.

Мовні вимоги

Бакалаврат – IELTS 5.0 / TOEFL 61 (internet based).

Магістр – IELTS 5.0 / TOEFL 61 (internet based).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ