Чотири речі, які іноземні студенти повинні знати про навчання у США


навчання в США

Ці поради можуть допомогти іноземним студентам, які збираються навчатися в США, отримати максимальну віддачу від свого університетського досвіду.

Студентське життя в американських кампусах може бути хвилюючим для будь-якого студента. У США налічують понад 4000 вищих навчальних закладів по всій країні, де навчаються в середньому 20,4 мільйона студентів. Навіть найпідготовленіші студенти можуть почуватися втраченими в системі.

Пам’ятайте, що ви не самотні. У США навчаються понад 1,1 мільйона іноземних студентів, таких, як і ви, і, знаючи кілька простих порад, ви відчуєте себе як удома, насолоджуючись американським університетським досвідом, який і привів вас до цієї країни.

1. Дізнайтеся правила “гри”

Знання ієрархії та структури університету може допомогти вам відчути себе частиною спільноти, а також допоможе вам дізнатися, куди звернутися за допомогою у разі потреби. Перш ніж вступити до американського університету, необхідно провести деяке дослідження структури, очікувань та лексики, що вживається в університетських спільнотах у США.

Пошук назв таких як: президент (головний операційний директор), проректор (головний академічний директор), реєстратор (особа, відповідальна за вибір курсу), директор-резидент (особа, яка відповідає за розміщення студентів), та багато іншого допоможе вам дізнатися з ким ви розмовляєте та хто вам відповідає.

Коли йдеться про оцінки, необхідно знати, що у США оцінки виставляються у відсотках від 100, та потім перетворюються на літерну оцінку. Програма курсу, яку професори роздають на початку семестру, зазвичай включає складові компоненти оцінки за цей курс. Наприклад, пройти тестування не завжди достатньо, щоб завершити курс навчання у Сполучених Штатах.

Багато предметів оцінюються поєднанням відсотків вашої активності на заняттях, відвідуваності, роботи в проектах та іншими складовими. Кожен предмет індивідуальний, але навчальний план діє як контракт між учнем та вчителем, який визначає, які теми будуть вивчатися, коли та як. Використовуйте це як керівництво та запам’ятайте імена викладачів, їх посади, номери робочих кабінетів та розклад приймальних годин.

Нарешті, навчання у США може бути складним, часто з великою кількістю вивчення матеріалів та письмової роботи. Готовність до цього допоможе уникнути будь-яких несподіванок.

2. Ознайомтеся із ресурсами підтримки студентів

Міжнародний офіс у будь-якому університеті – це більше, ніж просто місце для вечірок. Міжнародний офіс є основним контактом для іноземних студентів в університеті і швидко стає «домом далеко від дому».

Крім цього, університети США пропонують безліч послуг підтримки студентів, які спеціально розроблені для того, щоб забезпечити всім студентам допомогу, необхідну для досягнення успіху в їхній освіті. Ви ніколи не знаєте, коли вам знадобиться допомога у написанні статті, ліки, якщо захворієте, або ви відчуєте необхідність з кимось поговорити.

Знайдіть час, щоб прогулятися та відвідати службу з підбору житла та студентський медичний центр. Дізнайтесь де знаходитись студентський адвокат (служба юридичних послуг), поліція кампуса.

На додаток до перерахованих вище послуг, кампуси також пропонують гранти на поїздки, стипендії, дослідницькі бюро та послуги наставництва.

Не впевнені, куди піти чи кого спитати? Почніть у міжнародному офісі, і вони можуть дати вам пораду про те, які кроки зробити. Не забувайте, що вони є професійно підготовленими фахівцями, які проконсультують вас і зроблять все можливе, щоб допомогти.

3. Навчіться користуватися університетською мережею та робити нотатки

Це унікальна можливість дізнатися про культуру, яка відрізняється від вашої. Тим не менш, не забувайте, що це дозволить і вам розповісти новій спільноті про своє життя та культуру вашої країни.

Сказати «так» можливостям – це спосіб дізнатися про різні речі та познайомитися з новими людьми. Незважаючи на те, що вам може бути набагато комфортніше спілкуватися з іншими іноземними студентами, намагайтеся відвідувати заходи, де беруть участь американські студенти. На сайті вашого університету чи у студентському центрі має бути повний список студентських організацій.

Не переживайте через зустріч із американськими студентами. Бути іноземним студентом означає, що ви маєте унікальну перспективу. Якщо ви турбуєтеся про те, яке враження справите при зустрічі з американськими студентами, подумайте про те, як узагальнити інформацію про себе в кількох пропозиціях. Якщо ви практикуватиметеся в тому, як представитися і що ви хочете сказати, вам буде легше почати розмову.

4. Ви не зобов’язані все знати і не потрібно боятися звертатися за допомогою

Не соромтеся підняти руку чи попросити роз’яснень, якщо ви чогось не розумієте. Корисно пам’ятати, що багато інших студентів у студентському містечку, як і ви знаходяться далеко від дому і теж пристосовуються до нового місця.

Отже, головне – вивчіть свої ресурси, беріть участь, говоріть «так» можливостям та спілкуйтеся з якомога більшою кількістю людей.

Пам’ятайте, що це унікальна можливість, яку ви будете згадувати все життя – так що використовуйте її максимально ефективно.