Працювати у США – реальність, а не міф!


Працювати у США – реальність, а не міф!

Чи гарантуєте ви, що я зможу знайти роботу в США? Якщо ви не чуєте цього питання щодня, значить ви не працюєте у сфері освіти за кордоном. Кожен фахівець із зарубіжних програм відповідає на це нелегке опитування мінімум щодня. Але тепер замість звичного: «Ми не можемо цього гарантувати», ми просто безмежно щасливі порадувати наших потенційних клієнтів словами: «Ми гарантуємо!».

Отже, дозвольте представити Клівлендський державний університет (Clevelend State University) у штаті Огайо, США, який нещодавно став нашим партнером. Цей університет пропонує чудові магістерські програми для міжнародних студентів з можливістю працевлаштування за програмою OPT (Optional Practical Training) після закінчення. Випускники цих програм можуть працевлаштуватись у наступних компаніях: ZIPPIA, 2018; NASA Glenn Research Center; Score Marketing; Cleveland State; Case Western Reserve University; Metro Health System; Third Federal Savings and Loan Association; Electronic Merchant Systems; Cleveland Clinic; Sherwin; Williams; Progressive Insuranсe.

У Клівлендському державному університеті, розташованому в центрі міста Клівленд, штат Огайо, навчається понад 17 000 студентів на 175 академічних програмах.

У 2019 році у найвідомішому рейтингу американських університетів U.S. News & World Report, Клівлендський державний університет зайняв одну з лідируючих позицій у категорії «Найкраща школа інженерії» у США.

Клівлендський університет запровадив програму кар’єрного розвитку, яка покликана допомогти міжнародним студентам, будувати успішну кар’єру в Америці. Завдяки цій інноваційній програмі, Career Accelerator, міжнародні студенти матимуть доступ до послуг з кар’єрного розвитку та коучингу, як, наприклад:

  • персональний кар’єрний консультант з працевлаштування у США;
  • стажування та допомога у пошуку роботи в Америці;
  • допомога з написанням резюме, супровідний лист та підготовка до співбесіди у провідних американських компаніях;
  • мережеві можливості;
  • вебінари та заходи з менеджерами по найму відомих роботодавців у США, як наприклад: NASA, Lubrizol, Philips, Sherwin, Williams, Honda та ін.;
  • просунуті семінари з емоційного інтелекту, розвиток комунікативних навичок та вивчення варіантів отримання робочої візи.

Щодо самого міста, Клівленд є взірцем американського міста, так що хтось хоче зануритися в типове американське життя — вам сюди. Хороша новина це те, що у 2019 році це місто посіло 16 місце у категорії «Місто з найнижчою вартістю проживання».

У Клівленді знаходяться вісім компаній зі списку Fortune 500, лікарні світового рівня, оскільки Клівленд займає одне з перших місць у країні за якістю медичних послуг. Музей мистецтва міста Клівленда відомий своїми постійними експозиціями та тимчасовими виставками.

80% випускників Клівлендського державного університету працевлаштовуються у Клівленді, а понад 100000 у північно-східному Огаїо. Розташовані в Клівленді компанії, такі як: First Energy, Parker Hannifin, Rockwell Automation, General Electric, NASA, Lubrizol, Philips, Sherwin, Williams, Honda, Goodyear Tire, приймають студентів Клівлендського державного університету як на стажування, так і надалі їх працевлаштовують.