Дев’ять аспектів, які треба знати про навчання у Сполучених Штатах


Девять аспектов, которые надо знать об учебе в Соединенных Штатах

Якщо ви збираєтеся в університет (або коледж) у США, то цей посібник пояснить основні моменти, які вам потрібно знати про навчання там.

Отже, ви подумуєте про те, щоб навчатися в університеті в США? Чудово! Це приголомшлива і надзвичайно різноманітна країна з відмінною репутацією в галузі першокласної вищої освіти. Рідко хто засумнівається в тому, що навчання в США – незабутній і дуже корисний досвід.

Ми всі бачили фільми про навчання в американському коледжі та думаємо, що маємо досить гарне уявлення про те, чого очікувати після приїзду. Проте Голлівуд не завжди найкраще відображає реальність і з огляду на те, наскільки божевільні деякі з цих фільмів, це не так уже й погано в цьому випадку. Незважаючи на це, не сумнівайтеся, що на вас чекає безліч розваг, багато лекцій, що надихають, і можливість зустрітися з чудовими людьми.

Нижче Ви знайдете список із дев’яти аспектів, які кожен студент повинен знати про навчання в США. Вони наведені для того, щоб прояснити деякі хибні уявлення, які у вас, можливо, виникли.

1. Університет у США називається “коледж”

У більшості країн слово “коледж” пов’язане з курсами професійного навчання, навчанням після 16-ти років або місцем, куди ви вирушаєте, щоб здобути кваліфікацію безоплатно або без відриву від виробництва. У США слово “коледж” є синонімом університету, про що варто знати, якщо ви хочете уникнути плутанини.

2. Вам не потрібно одразу вирішувати, що вивчати

У США студенти мають обирати близько п’яти предметів на семестр, а потім вирішувати, що буде їхньою спеціалізацією (основний предмет, за яким ви будете захищатися). Часто ці предмети можуть мати мало або нічого спільного з вашою спеціалізацією. Не дивно, що є студенти, які спеціалізуються на робототехніці, але водночас обирають як другорядні предмети курси з німецької, англійської літератури, математики або чогось зовсім іншого. Ця можливість продовжувати вивчати найрізноманітніші предмети – одна з найпривабливіших рис навчання в університетах США.

3. Перший тиждень буде або раєм, або пеклом

Перший тиждень навчання в американських коледжах здебільшого – це можливість для студентів познайомитися, зареєструватися в клубах, товариствах і братствах, а також узяти участь у вечірках і заходах, що проводяться вашим коледжем. Ви опинитеся у вихорі подій, намагаючись пригадати імена людей, підтримуючи необхідний рівень енергії або заблукавши в університетському містечку. Подобається вам це чи ні, але це обряд посвяти, через який, схоже, кожен повинен пройти.

4. Підручники неймовірно дорогі

Люди, які випускають навчальні посібники для коледжів та іншу друковану продукцію в США, напевно, посміхаються дорогою до банку – ці матеріали коштують величезних грошей. На щастя, групи в соціальних мережах, присвячені спільному використанню або перепродажу вживаних підручників, стають дедалі поширенішими, тож ви зможете придбати їх дешевше.

5. Студентське життя у США безтурботне. А отримання оцінок – ні

Безумовно, у США спостерігається величезна невідповідність між відносно розслабленим характером лекцій, атмосферою студентського співтовариства та жорсткими структурами оцінювання, що використовуються коледжами. Навіть найменша помилка у списку літератури або структурі роботи може негайно зарахуватися за помилку, тож перевірте і краще ще раз перепровірте всю роботу, яку ви здаєте.

6. У США багато хороших коледжів, а не тільки Ліга Плюща

Американські коледжі Ліги Плюща відомі в усьому світі своєю якістю освіти та престижем. Однак вони не єдині хороші університети в США. Залежно від того, який курс або кваліфікацію ви хочете отримати, варто вибрати один із 4000 сильних університетів у США. Ви можете знайти щось більш вдале і заощадити чимало грошей.

7. Тут більше гнучкості, ніж ви могли очікувати

Американські коледжі проводять гнучку політику, коли йдеться про зміну курсів, які ви відвідуєте, і навіть про зміну коледжу, в якому ви навчаєтеся. Ви можете змінювати свою спеціалізацію стільки разів, скільки захочете, якщо ви вважаєте, що вона вас не влаштовує. Ба більше, ви навіть можете змінити коледж, не заплативши зайвого цента, використовуючи вже отримані заліки.

8. Це не так дорого, як ви думаєте

Американські коледжі відомі тим, що є одними з найдорожчих у світі, але це не завжди так. Насправді вартість навчання в коледжі в США покриває набагато більше, ніж в інших країнах – ціна охоплює медичну страховку, проживання, харчування та багато іншого. Також завжди варто перевіряти, яку фінансову допомогу ви можете отримати у своєму університеті, а також дізнатися про всі стипендії, на які ви можете подати заявку.

9. Спорт у коледжі має значення

Якщо ви з Європи чи іншої частини світу, то цілком імовірно, що ваші шкільні чи університетські спортивні команди не є настільки значущими – просто кілька друзів зустрічаються, щоб поганяти м’яча з сусіднім університетом. Однак у США спортивні змагання в коледжі – це важливо. Від вас очікуватимуть підтримки своїх університетських команд, походів на матчі, а також, що ви будете в курсі результатів гри. Усе це частина навчання, і брати в цьому участь може виявитися дуже весело.