Вибираємо навчання у Канаді!


Вибираємо навчання у Канаді!

Канада – високорозвинена країна із безмежними можливостями. У зв’язку з величезною кількістю російсько- та україномовного населення в країні, Канада є дуже комфортним та приємним місцем життя для слов’янської людини. Вирішивши отримати вищу освіту в Канаді, Вам необхідно знати наступні переваги:

  • Розумні ціни на навчання. Канада пропонує отримати вищу освіту іноземним студентам за цілком прийнятну вартість. Порівняно, наприклад, зі США, ціни ВНЗ Канади у півтора рази дешевші.
  • Високий рівень освіти. ВНЗ Канади оснащені за вищим класом як у матеріальному аспекті, так і у професійному. Якість викладання можна позаздрити. До речі, у канадських ВНЗ досить багато російськомовних викладачів.
  • Знання англійської мови на рівні носія. Навчаючись в англомовній країні, Ви без особливих зусиль станете володарем бездоганної англійської.
  • Сумісність рівнів освіти в Україні та Канаді. Шкільний атестат, диплом бакалавра чи магістра, здобутий в Україні, швидше за все відповідатиме канадським стандартам освіти. Це значно заощадить час на підготовку до вступу.
  • Можливість вчитися та працювати. Закони Канади дозволяють навчатися та працювати, що не може не тішити іноземних студентів!
  • Оплачувана практика під час навчання. Т.к. практичний аспект навчання в Канаді є важливим, студенти регулярно проходять практику, яка оплачується. Згодом багато студентів влаштовуються на роботу на підприємства, де проходили практику.
  • Робота після навчання у ВНЗ Канади. Після закінчення канадського ВНЗ іноземним громадянам дозволяється 2 роки перебування та роботи в Канаді. При продовженні контракту з роботодавцем не виникне проблем продовжити візу.
  • Еміграція до Канади. З недавнього часу емігрувати до Канади стало набагато складніше, але тим, хто закінчив ВНЗ Канади, надаються значні переваги решті бажаючих.

Вища освіта, здобута в Канаді, цінуватиметься у всьому світі. Тому, ставши випускником канадського ВНЗ, перед Вами відкриваються шикарні перспективи в подальшій кар’єрі!