Канада – Країна великих можливостей


Канада - Країна великих можливостей

Не секрет, що канадці та гості Канади насолоджуються високим рівнем життя в країні, який визнаний у всьому світі та найбільш реальним способом еміграції є саме виїзд на навчання. Громадянам Канади надається високий соціальний захист, безкоштовне медичне обслуговування та середня освіта. набагато нижче ніж в інших країнах, наприклад, США та Великобританії.

Переваги навчання у Канаді

 • Проведені експертами ООН масштабні дослідження за програмою Індекс людського розвитку показали, що серед усіх держав світу Канада сьогодні знаходиться на першому місці за рівнем життя.
 • Дипломи країни серйозно цінуються на міжнародному освітньому ринку.
 • Можливість вступу до канадського ВНЗ без попереднього року, тобто вступ до ВНЗ одразу після закінчення школи.
 • Однією з головних переваг канадської освіти є його орієнтація на практику! Деякі програми передбачають проходження оплачуваних стажувань у період навчання. Багато роботодавців під час стажувань підбирають собі працівників на постійні посади.
 • Середня вартість навчання в Канаді дешевша на 40-50%, ніж у Європі.
 • Прожитковий мінімум у Канаді на 20-25% нижчий, ніж у багатьох європейських країнах.
 • Право на роботу в Канаді до 3-х років після закінчення ВНЗ.
 • Можливість оформлення постійного права на проживання в Канаді.
 • Студенти, які навчаються за довгостроковими програмами, у вільний від навчання час можуть працювати, що суттєво компенсує їх витрати на освіту та проживання.
 • Канада – білінгвальна країна, тому ви знатимете і англійську, і французьку, а значить, матиме перевагу перед іншими студентами.
 • Університети Канади пропонують курси англійської мови тривалістю від двох місяців до року для іноземних студентів, де можна пройти навчання англійської мови незалежно від базового рівня студента, подолати мовний бар’єр, приготуватися до навчання.
 • Кожен університет надає для своїх студентів широкий вибір програм навчання.

Перспективи після закінчення канадського університету

Імміграційна політика Канади заснована на поточних потребах у певних спеціалістах на ринку праці, тому іноземці, які закінчили канадський ВНЗ, можуть знайти роботу в країні після закінчення навчання.

Кожен випускник програми PostGraduate (8-12 місяців) має право залишитися в Канаді на 1 рік, навіть якщо на момент закінчення програми у нього ще немає пропозиції про роботу, а програми з терміном навчання 2 роки і більше, дозволять Вам отримати право на роботу у Канаді на 3 роки.

Як бачите, навіть невеликий термін, проведений на навчанні в Канаді, дуже важливий: по-перше, влада бачить, що ви знайомі з країною, з побутом, і вам не доведеться витрачати багато часу на адаптацію, у вас вже є друзі та знайомі, які можуть допомогти вам спочатку. До того ж, ви знаєте мову краще, ніж будь-яка людина, яка вивчала її лише за межами Канади. А тим самим, знімається низка проблем для держави та для вас. Інакше висловлюючись, такий факт у біографії, як навчання у Канаді, зіграє свою позитивну роль. Цікаво також те, що в провінції Манітоба влада пропонує дуже вигідні умови для іноземних студентів. Після закінчення ВНЗ у них є реальна можливість залишитися в провінції та працювати, при цьому влада повертає вартість навчання (до 60% від витрат на навчання) у вигляді 10% щорічно повернень сплачених Вами податків, тобто. відпрацювавши, наприклад, 3 роки в провінції, Ви отримаєте 30% вартості Вашого навчання назад.