10 причин вивчати англійську в Канаді


10 причин вивчати англійську в Канаді

Для багатьох людей нашого часу знати англійську мову просто необхідно! Постає питання: як і де його вивчити? Не секрет, що найефективніший спосіб – перебувати у мовному середовищі, тобто там, де ця мова для більшості рідна. Канада – одна з країн, де англійська мова є державною.

Чому саме Канада?

Прекрасні мовні школи з досвідченими викладачами англійської мови. Мовні школи Канади є одними із найкращих у світі, їхні дипломи дуже високо цінуються у всіх країнах.

Доступні ціни

У школах Канади дуже лояльна цінова політика. Наприклад, якщо порівнювати вартість навчання у Великій Британії та Канаді, можна відчути значну різницю на користь Канади. Також варто відзначити, що жити в Канаді дуже не дорого, не дивлячись на дуже високий рівень життя.

Можливість вивчення англійської цілий рік. Хоча більшість іноземних громадян приїжджає вчити міжнародну мову влітку, Ви маєте можливість вибрати будь-який час, який забажаєте!

Теорія + практика. Виходячи за двері мовної школи, у Вас починається практичне використання своїх знань: на вулиці, в магазині, в транспорті. Ви не повірите, наскільки швидко можна вивчити англійську!

Жити із носіями мови

Багато студентів обирають такий вид проживання, як проживання у канадській сім’ї. Це одночасно і чудова можливість щоденного спілкування англійською мовою, і економія (знімати квартиру коштує набагато дорожче). Крім того, канадці дуже дружелюбні, Вам буде дуже комфортно.

Просте оформлення візи

Оформити візу до Канади нескладно, це дуже дружня країна, котра любить іноземних гостей.
Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови. Мовні школи Канади пропонують якісну підготовку до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS та ін. Пройшовши курс, Ви без проблем можете скласти ці екзамени в Канаді.

Вивчення мови в оточенні природної краси. У Канаді надзвичайно гарна природа. Поціновувачам дивовижних природних місць буде приємно поєднати навчання та естетичне задоволення!

Спілкування із усім світом. Ви можете познайомитися з представниками різних країн і народностей, дізнатися культуру і, можливо, вивчити ще одну іноземну мову.

Англійська на будь-який смак. Мовні школи Канади пропонують програми для будь-якого віку, будь-якого рівня та будь-якої спрямованості. Де Вам запропонують курс «Англійська для нафтовика»?