Стипендія канадських студентів


Стипендія канадських студентів

Отримувати стипендію у Канаді – справа непроста. Але цілком здійсненне. У Канаді існують різні види стипендіальних програм для іноземних студентів: державні стипендії, стипендії університетів, а також канадських та міжнародних фондів, благодійних організацій.

Але так просто стипендію вам ніхто не дасть. Її треба заслужити. Сприяти цьому можуть хороші академічні показники, успіхи у спорті, мистецтві, громадській діяльності чи фінансові потреби студента.

Урядові стипендії Канади передбачені лише для студентів-аспірантів (пріоритетні для країни магістерські та докторські програми). Сума стипендії може становити від 700-1300 CAD як єдина виплата або щомісячна фінансова підтримка.

Стипендії університетів найбільші. Але отримати їх також нелегко. Існує конкурс студентів. Тут на перший план виходять Ваші академічна успішність та активність у суспільному житті університету. Розмір стипендій може бути різним, від рівносильного покриття всієї суми навчання, до виплат на конкретні потреби студента.

Стипендії міжнародних фондів та благодійних організацій здебільшого спрямовані на підтримку наукової діяльності студентів пов’язаної із захистом прав людини, громадянськістю, соціальною справедливістю та ін. Розмір стипендії, залежно від важливості наукового проекту, може досягати повної компенсації за його здійснення.

Загалом отримати стипендію у Канаді реально. Для цього варто добре попрацювати, подати заявку у визначені терміни та чекати на відповідь. Обов’язково, позитивний. Адже канадський студент – це НЕ лінивий студент. Отже, все у Ваших руках.